ВИКОРИСТАННЯ КАСКАДНИХ ІНВЕРТОРІВ В ТЯГОВИХ ЕЛЕКТРОПРИВОДАХ

Каскадні або багаторівневі інвертори представляють інтерес для застосування в тягових електроприводах електровозів. Головною проблемою при експлуатації електровозів є виникнення таких явищ як «юз» або «буксування» через погіршення умов зчеплення колесо-рейка, а також за рахунок наявності параметричних збурень, особливо варіацій активного опору ротора приводних двигунів.

Мета роботи. Розробка концепції застосування каскадних інверторів у тягових електроприводах з метою зменшення впливу параметричних збурень і, як наслідок, уникнення таких явищ, як «юз» або «буксування».

ВИКОРИСТАННЯ КАСКАДНИХ ІНВЕРТОРІВ В ТЯГОВИХ ЕЛЕКТРОПРИВОДАХ Березюк Є.Ю., студент, Бовкунович В.С., к.т.н., ст. викладач(pdf)