факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

ЗАСТОСУВАННЯ МЕТОДІВ КОМП’ЮТЕРНОГО ЗОРУ ДЛЯ ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНИХ СИСТЕМ АВТОМАТИЗАЦІЇ РУХУ ЕЛЕКТРОМОБІЛІВ

ЗАСТОСУВАННЯ МЕТОДІВ КОМП’ЮТЕРНОГО ЗОРУ ДЛЯ ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНИХ СИСТЕМ АВТОМАТИЗАЦІЇ РУХУ ЕЛЕКТРОМОБІЛІВ

ЗАСТОСУВАННЯ МЕТОДІВ КОМП’ЮТЕРНОГО ЗОРУ ДЛЯ ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНИХ СИСТЕМ АВТОМАТИЗАЦІЇ РУХУ ЕЛЕКТРОМОБІЛІВ
Варволік В.В., студент, Сливканич М.В., студент, Ковбаса С.М., к.т.н., доцент

На даному етапі розвитку систем автоматизації транспортних засобів широкого розповсюдження набувають безпілотні електромобілі. Безпілотний електромобіль здатний рухатись використовуючи різні системи і методи, такі як радар, GPS, одометри та комп’ютерний зір. Сучасні системи керування здатні інтерпретувати інформацію з сенсорів для визначення правильного напрямку руху, а також ідентифікувати перешкоди та дорожню розмітку.

ЗАСТОСУВАННЯ МЕТОДІВ КОМП’ЮТЕРНОГО ЗОРУ ДЛЯ ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНИХ СИСТЕМ АВТОМАТИЗАЦІЇ РУХУ ЕЛЕКТРОМОБІЛІВ Варволік В.В., студент, Сливканич М.В., студент, Ковбаса С.М., к.т.н., доцент (pdf)

СтатистикаЗа результатами 2 семестру

2019/2020 навчального року


Всього навчається: 162,
з них на бюджеті: 157.

ОголошенняУвага

Всі форми навчання в КПІ ім. Ігоря Сікорського переводяться на дистанційне навчання з 12.03.2020 по 03.04.2020. Освітній процес реалізувується з використанням електронних кабінетів в системі "Електронний кампус" та інших засобів зв'язку.
Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.


Згідно з наказом КМУ № 211 відвідування закладів освіти її здобувачами заборонено, тому всі питання вирішуються у динстанційному режимі.
У випадку виникнення критичних запитань щодо навчального процесу, які не можна вирішити дистанційно, потрібно записатись на консультацію з 10.00 до 13.00 через Telegram або телефоном
+380 (95) 794-45-98.
Решетник Віктор Сергійович.

Дистанційні консультації доступні зі всіма викладачами з 9:00 до 17:00 через інтернет. Контакти викладачів можете дізнатися у старост.

Партнери