Варволік В.В., студент, Сливканич М.В., студент, Ковбаса С.М., к.т.н., доцент

На даному етапі розвитку систем автоматизації транспортних засобів широкого розповсюдження набувають безпілотні електромобілі. Безпілотний електромобіль здатний рухатись використовуючи різні системи і методи, такі як радар, GPS, одометри та комп’ютерний зір. Сучасні системи керування здатні інтерпретувати інформацію з сенсорів для визначення правильного напрямку руху, а також ідентифікувати перешкоди та дорожню розмітку.

ЗАСТОСУВАННЯ МЕТОДІВ КОМП’ЮТЕРНОГО ЗОРУ ДЛЯ ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНИХ СИСТЕМ АВТОМАТИЗАЦІЇ РУХУ ЕЛЕКТРОМОБІЛІВ Варволік В.В., студент, Сливканич М.В., студент, Ковбаса С.М., к.т.н., доцент (pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.