факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

ВІЗУАЛІЗАЦІЯ СТРУМУ ТА ШВИДКОСТІ ДВИГУНА В ЛАБОРАТОРНОМУ СТЕНДІ

ВІЗУАЛІЗАЦІЯ СТРУМУ ТА ШВИДКОСТІ ДВИГУНА В ЛАБОРАТОРНОМУ СТЕНДІ

ВІЗУАЛІЗАЦІЯ СТРУМУ ТА ШВИДКОСТІ ДВИГУНА В ЛАБОРАТОРНОМУ СТЕНДІ
Крикун Р.А., Дубровець Б.А., магістрант, Бовкунович В.С., к.т.н., ст. викл.

Дослідження статичних та динамічних характеристик двигуна постійного струму з незалежним збудженням (ДПС) є досить важливим досягненням для студентів, як майбутніх спеціалістів в області електроприводу (ЕП). Аналізуючи ринок ЕП постійного струму, встановлено, що представлені сучасні ЕП обмежені у функціоналі візуалізації струму, напруги та швидкості ЕП, а ті що задовольняють вимогам є досить дорогими. Авторами запропоновано концепцію лабораторної установки по дослідженню характеристик ДПС, особливістю якого є візуалізація струму та швидкості ДПС.

ВІЗУАЛІЗАЦІЯ СТРУМУ ТА ШВИДКОСТІ ДВИГУНА В ЛАБОРАТОРНОМУ СТЕНДІ Крикун Р.А., Дубровець Б.А., магістрант, Бовкунович В.С., к.т.н., ст. викл. (pdf)

СтатистикаЗа результатами 2 семестру

2019/2020 навчального року


Всього навчається: 162,
з них на бюджеті: 157.

ОголошенняУвага

Всі форми навчання в КПІ ім. Ігоря Сікорського переводяться на дистанційне навчання з 12.03.2020 по 03.04.2020. Освітній процес реалізувується з використанням електронних кабінетів в системі "Електронний кампус" та інших засобів зв'язку.
Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.


Згідно з наказом КМУ № 211 відвідування закладів освіти її здобувачами заборонено, тому всі питання вирішуються у динстанційному режимі.
У випадку виникнення критичних запитань щодо навчального процесу, які не можна вирішити дистанційно, потрібно записатись на консультацію з 10.00 до 13.00 через Telegram або телефоном
+380 (95) 794-45-98.
Решетник Віктор Сергійович.

Дистанційні консультації доступні зі всіма викладачами з 9:00 до 17:00 через інтернет. Контакти викладачів можете дізнатися у старост.

Партнери