ВІЗУАЛІЗАЦІЯ СТРУМУ ТА ШВИДКОСТІ ДВИГУНА В ЛАБОРАТОРНОМУ СТЕНДІ

Крикун Р.А., Дубровець Б.А., магістрант, Бовкунович В.С., к.т.н., ст. викл.

Дослідження статичних та динамічних характеристик двигуна постійного струму з незалежним збудженням (ДПС) є досить важливим досягненням для студентів, як майбутніх спеціалістів в області електроприводу (ЕП). Аналізуючи ринок ЕП постійного струму, встановлено, що представлені сучасні ЕП обмежені у функціоналі візуалізації струму, напруги та швидкості ЕП, а ті що задовольняють вимогам є досить дорогими. Авторами запропоновано концепцію лабораторної установки по дослідженню характеристик ДПС, особливістю якого є візуалізація струму та швидкості ДПС.

ВІЗУАЛІЗАЦІЯ СТРУМУ ТА ШВИДКОСТІ ДВИГУНА В ЛАБОРАТОРНОМУ СТЕНДІ Крикун Р.А., Дубровець Б.А., магістрант, Бовкунович В.С., к.т.н., ст. викл. (pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.