Драга О.В., магістрант, Ковбаса С.М., к.т.н., доц.

Упродовж останнього десятиліття у світовій енергетиці відбулося чимало змін, що зумовили нові тенденції розвитку паливно-енергетичного комплексу та чинять вплив на енергетичну політику країн світу [1]. Значний відсоток у споживані електроенергії припадає на міський електротранспорт, основними перевагами якого є екологічність, безшумність та висока місткість. В 2015 році підприємство «Електронтранс» презентувало 12-ти метровий електробус «Електрон». В 2017 році Міністерство інфраструктури України запропонувало законопроект який передбачає заходи зі стимулювання попиту на електричний транспорт, створення сприятливих умов для залучення стратегічних інвесторів та розвитку національного виробництва, покращення бізнес-клімату для малого та середнього бізнесу у сфері пасажирських перевезень, розвиток інфраструктури та підвищення комфорту володіння електричним транспортом.
Все це обумовлює актуальність проведення нових досліджень, пов’язаних як з вдосконаленням технічної частини електромобілів, так і з покращенням енергоефективності за рахунок створення нових алгоритмів керування.
Тому правильний розрахунок потужності електродвигуна та акумуляторної батареї(АКБ) є важливим не тільки з технічної точки зору, але й визначає економічні показники транспортного засобу, зокрема термін його окупності.

ВИБІР ЕЛЕМЕНТІВ ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНОЇ СИСТЕМИ ЕЛЕКТРОБУСУ НА БАЗІ СЕРІЙНОГО ШАСІ ГАЗ 2752 «СОБОЛЬ» Драга О.В., магістрант, Ковбаса С.М., к.т.н., доц. (pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.