Заключною стадією проектування нових алгоритмів керування асинхронним генератором є їх практична реалізація з метою проведення експериментальних досліджень, що направлені на виявлення ефектів, які не враховуються при синтезі та моделюванні. До таких ефектів можна віднести: ефекти квантування за часом та рівнем, що може знизити показники якості керування, наявність шумів у вимірювальних сигналах, несиметричність машини та насичення її магнітної системи, неідеальність елементів апаратної частини.

ВЕКТОРНЕ КЕРУВАННЯ АСИНХРОННИМ ГЕНЕРАТОРОМ. ЧАСТИНА 2: РЕЗУЛЬТАТИ ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНОГО ТЕСТУВАННЯ Пересада С.М., д.т.н., проф., Желінський М.М., аспірант, Рандюк А.А., магістрант (pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.