факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

СУЧАСНІ ПІДХОДИ ДО ВИРІШЕННЯ ЗАДАЧІ СТАБІЛІЗАЦІЇ ЗВОРОТНОГО МАЯТНИКА

СУЧАСНІ ПІДХОДИ ДО ВИРІШЕННЯ ЗАДАЧІ СТАБІЛІЗАЦІЇ ЗВОРОТНОГО МАЯТНИКА

СУЧАСНІ ПІДХОДИ ДО ВИРІШЕННЯ ЗАДАЧІ СТАБІЛІЗАЦІЇ ЗВОРОТНОГО МАЯТНИКА
Божок О.В., студент, Димко С.С., к.т.н., старший викладач

Задача стабілізації положення зворотного маятника являє собою класичну задачу динаміки в теорії керування. Вона дозволяє наглядно продемонструвати, як за рахунок керування об’єктом можна забезпечити стійкість для нестійкого положення рівноваги і досить часто використовується в навчальному процесі для ознайомлення з різними методами керування та дослідження їх властивостей при керуванні подібними системами.

В літературі представлено різні методи керування, що вирішують задачу стабілізації положення зворотного маятника, такі як: класичні методи керування (ПІД регулятор, система модального керування (зі зворотним зв’язком за повним вектором стану), а також методи засновані на використанні нейронних мереж.

СУЧАСНІ ПІДХОДИ ДО ВИРІШЕННЯ ЗАДАЧІ СТАБІЛІЗАЦІЇ ЗВОРОТНОГО МАЯТНИКА Божок О.В., студент, Димко С.С., к.т.н., старший викладач (pdf)

СтатистикаЗа результатами 2 семестру

2019/2020 навчального року


Всього навчається: 162,
з них на бюджеті: 157.

ОголошенняУвага

Всі форми навчання в КПІ ім. Ігоря Сікорського переводяться на дистанційне навчання з 12.03.2020 по 03.04.2020. Освітній процес реалізувується з використанням електронних кабінетів в системі "Електронний кампус" та інших засобів зв'язку.
Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.


Згідно з наказом КМУ № 211 відвідування закладів освіти її здобувачами заборонено, тому всі питання вирішуються у динстанційному режимі.
У випадку виникнення критичних запитань щодо навчального процесу, які не можна вирішити дистанційно, потрібно записатись на консультацію з 10.00 до 13.00 через Telegram або телефоном
+380 (95) 794-45-98.
Решетник Віктор Сергійович.

Дистанційні консультації доступні зі всіма викладачами з 9:00 до 17:00 через інтернет. Контакти викладачів можете дізнатися у старост.

Партнери