факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

РОЗРОБКА ФУНКЦІОНАЛЬНОЇ СХЕМИ ЕЛЕКТРОМОТОЦИКЛА НА БАЗІ АСИНХРОННОГО ДВИГУНА

РОЗРОБКА ФУНКЦІОНАЛЬНОЇ СХЕМИ ЕЛЕКТРОМОТОЦИКЛА НА БАЗІ АСИНХРОННОГО ДВИГУНА

РОЗРОБКА ФУНКЦІОНАЛЬНОЇ СХЕМИ ЕЛЕКТРОМОТОЦИКЛА НА БАЗІ АСИНХРОННОГО ДВИГУНА
Кіяткін Р.О., магістрант, Приступа Д.Л., к.т.н., ст. викл.

Станом на сьогодні транспортні засоби набувають все більшої популярності, так в Україні кожен 4 громадянин володіє транспортним засобом (загальний автопарк налічує близько 10 млн. одиниць). Джерелом рушійної сили більшості транспортних засобів сьогодення є двигун внутрішнього згоряння. У зв’язку з цим проблема екологічності та ресурсозабезпечення стає актуальнішою з кожним днем. Як результат розвиваються альтернативні рішення побудови транспортних засобів з використанням електричних, водневих та інших типів двигунів. З точки зору безпеки експлуатації транспортних засобів якісно виділяються рішення з використанням електричних двигунів. Однак відсутність елементів живлення для забезпечення енергетичних потреб електроприводу стандартних п’ятимістних транспортних засобів сповільнюють заміну двигунів внутрішнього згоряння.

Перспективною течією в даній галузі є малогабаритні види електротранспорту: електровелосипеди, електроскутери та електромотоцикли, тому розробка нових систем електроприводу малогабаритних транспортних засобів є актуальною задачею.

РОЗРОБКА ФУНКЦІОНАЛЬНОЇ СХЕМИ ЕЛЕКТРОМОТОЦИКЛА НА БАЗІ АСИНХРОННОГО ДВИГУНА Кіяткін Р.О., магістрант, Приступа Д.Л., к.т.н., ст. викл. (pdf)

СтатистикаЗа результатами 2 семестру

2019/2020 навчального року


Всього навчається: 162,
з них на бюджеті: 157.

ОголошенняУвага

Всі форми навчання в КПІ ім. Ігоря Сікорського переводяться на дистанційне навчання з 12.03.2020 по 03.04.2020. Освітній процес реалізувується з використанням електронних кабінетів в системі "Електронний кампус" та інших засобів зв'язку.
Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.


Згідно з наказом КМУ № 211 відвідування закладів освіти її здобувачами заборонено, тому всі питання вирішуються у динстанційному режимі.
У випадку виникнення критичних запитань щодо навчального процесу, які не можна вирішити дистанційно, потрібно записатись на консультацію з 10.00 до 13.00 через Telegram або телефоном
+380 (95) 794-45-98.
Решетник Віктор Сергійович.

Дистанційні консультації доступні зі всіма викладачами з 9:00 до 17:00 через інтернет. Контакти викладачів можете дізнатися у старост.

Партнери