РОЗРОБКА ФУНКЦІОНАЛЬНОЇ СХЕМИ ЕЛЕКТРОМОТОЦИКЛА НА БАЗІ АСИНХРОННОГО ДВИГУНА

Кіяткін Р.О., магістрант, Приступа Д.Л., к.т.н., ст. викл.

Станом на сьогодні транспортні засоби набувають все більшої популярності, так в Україні кожен 4 громадянин володіє транспортним засобом (загальний автопарк налічує близько 10 млн. одиниць). Джерелом рушійної сили більшості транспортних засобів сьогодення є двигун внутрішнього згоряння. У зв’язку з цим проблема екологічності та ресурсозабезпечення стає актуальнішою з кожним днем. Як результат розвиваються альтернативні рішення побудови транспортних засобів з використанням електричних, водневих та інших типів двигунів. З точки зору безпеки експлуатації транспортних засобів якісно виділяються рішення з використанням електричних двигунів. Однак відсутність елементів живлення для забезпечення енергетичних потреб електроприводу стандартних п’ятимістних транспортних засобів сповільнюють заміну двигунів внутрішнього згоряння.

Перспективною течією в даній галузі є малогабаритні види електротранспорту: електровелосипеди, електроскутери та електромотоцикли, тому розробка нових систем електроприводу малогабаритних транспортних засобів є актуальною задачею.

РОЗРОБКА ФУНКЦІОНАЛЬНОЇ СХЕМИ ЕЛЕКТРОМОТОЦИКЛА НА БАЗІ АСИНХРОННОГО ДВИГУНА Кіяткін Р.О., магістрант, Приступа Д.Л., к.т.н., ст. викл. (pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.