Проведені раніше дослідження статичних і динамічних режимів роботи стрічкових конвеєрів, їх технологічних і енергетичних характеристик з використанням моделей, показали досить хороші результати при застосуванні отриманих законів регулювання напругою в функції завантаження тягового елементу. Однак, при моделюванні електромеханічних систем був введений ряд припущень, які можуть призвести до часткового спотворення отриманих теоретичних результатів. Тому, актуальною є задача розробки та реалізації в лабораторних умовах експериментальної установки конвеєрної системи, яка дозволяє провести верифікацію отриманих результатів теоретичних досліджень. Також досить актуальним є забезпечення можливості проведення досліджень режимів роботи конвеєра студентами при виконанні як бакалаврських так і магістерських робіт.

РОЗРОБКА ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНОГО СТЕНДУ ДЛЯ ДОСЛІДЖЕННЯ РЕЖИМІВ РОБОТИ КОНВЕЄРА З ГНУЧКИМ ТЯГОВИМ ЕЛЕМЕНТОМ Казьміна Л.М., аспірантка, Лукашук В.В., магістрант, Абросімов О.С., магістрант, Пушкар М.В., к.т.н., ст. викладач (pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.