Введення інтелектуальних датчиків (ІД) у вироби з полімерних композиційних матеріалів в процесі екструзії дозволить проводити дистанційну діагностику та моніторинг цих виробів безпосередньо під час їх експлуатації. Необхідність точного позиціонування обмеженої кількості ІД в задані просторові координати об’єму виробів з метою отримання в режимі реального часу інформації про характеристики відповідальних деталей та вузлів, зокрема, про їх напружено-деформований стан, визначає актуальність автоматизації процесу виробництва

інтелектуальних полімерних композиційних матеріалів (ІПКМ). Задача автоматизації процесу виробництва ІПКМ полягає у циклічному формуванні порції суміші полімеру з ІД і транспортуванні її у вироби на задану глибину.

РОЗРОБКА ДИСКРЕТНОЇ СИСТЕМИ АВТОМАТИЧНОГО КЕРУВАННЯ РУХОМ ШТОКУ ІНЖЕКТОРНОГО ПРИСТРОЮ Богута O.С., магістрант, Комольцев В.В. магістрант, Халімовський О.М., к.т.н., доц., Сокольський О.Л., к.т.н., доц. (pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.