факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

РОЗРАХУНОК КОАКСІАЛЬНОГО ЛІНІЙНОГО АСИНХРОННОГО ДВИГУНА З ВИКРИСТАННЯМ ПРОГРАМНОГО КОМПЛЕКСУ ELCUT

РОЗРАХУНОК КОАКСІАЛЬНОГО ЛІНІЙНОГО АСИНХРОННОГО ДВИГУНА З ВИКРИСТАННЯМ ПРОГРАМНОГО КОМПЛЕКСУ ELCUT

РОЗРАХУНОК КОАКСІАЛЬНОГО ЛІНІЙНОГО АСИНХРОННОГО ДВИГУНА З ВИКРИСТАННЯМ ПРОГРАМНОГО КОМПЛЕКСУ ELCUT
Теряєв В.І., доц. к.т.н., Клименко А.О., магістрант

Доцільність використання лінійного електроприводу обумовлена можливістю усунення передатних пристроїв для перетворення обертального руху в поступальний. В даній роботі досліджуються характеристики існуючого коаксіального лінійного асинхронного двигуна (ЛАД). Основна увага приділена проектно-конструкторській розробці ЛАД, розрахунку його магнітопроводу та моделюванню картини електромагнітного поля.

РОЗРАХУНОК КОАКСІАЛЬНОГО ЛІНІЙНОГО АСИНХРОННОГО ДВИ-ГУНА З ВИКРИСТАННЯМ ПРОГРАМНОГО КОМПЛЕКСУ ELCUT Теряєв В.І., доц. к.т.н., Клименко А.О., магістрант ( pdf )

СтатистикаЗа результатами 2 семестру

2019/2020 навчального року


Всього навчається: 162,
з них на бюджеті: 157.

ОголошенняУвага

Всі форми навчання в КПІ ім. Ігоря Сікорського переводяться на дистанційне навчання з 12.03.2020 по 03.04.2020. Освітній процес реалізувується з використанням електронних кабінетів в системі "Електронний кампус" та інших засобів зв'язку.
Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.


Згідно з наказом КМУ № 211 відвідування закладів освіти її здобувачами заборонено, тому всі питання вирішуються у динстанційному режимі.
У випадку виникнення критичних запитань щодо навчального процесу, які не можна вирішити дистанційно, потрібно записатись на консультацію з 10.00 до 13.00 через Telegram або телефоном
+380 (95) 794-45-98.
Решетник Віктор Сергійович.

Дистанційні консультації доступні зі всіма викладачами з 9:00 до 17:00 через інтернет. Контакти викладачів можете дізнатися у старост.

Партнери