Кривошея І.В., студент, Король С.В,, к.т.н., доц.

В останні роки спостерігається значна інтеграція пристроїв зчитування зображення в системи автоматизації. Це стало необхідним через збільшення вимог до автоматизованих систем охорони приміщень, розпізнавання лиць, необхідність фіксації правопорушень. Проте особливо активно розвиваються системи безпілотного керування транспортними засобами. Такі системи одночасно фіксують дорожню розмітку, інші транспортні засоби, дорожні знаки, світлофори та пішоходів, тощо.

І хоча в цехах підприємств досить часто необхідно забезпечити переміщення сировини та виробів, фіксувати брак продукції, попереджати виникнення аварійних ситуацій, пристрої з комп’ютерним баченням тільки починають входити на даний ринок.

Тому актуальними задачами є розробка алгоритмів ідентифікації зображень на основі методів бібліотеки OpenCV (Open Source Computer Vision Library).

ПРОТОТИП ЧОТИРИКОЛІСНОГО АВТОНОМНОГО РОБОТА З WEB-КАМЕРОЮ ДЛЯ РОЗПІЗНАВАННЯ ДОРОЖНОЇ РОЗМІТКИ Кривошея І.В., студент, Король С.В,, к.т.н., доц. (pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.