факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

ПРОТОТИП ЧОТИРИКОЛІСНОГО АВТОНОМНОГО РОБОТА З WEB-КАМЕРОЮ ДЛЯ РОЗПІЗНАВАННЯ ДОРОЖНОЇ РОЗМІТКИ

ПРОТОТИП ЧОТИРИКОЛІСНОГО АВТОНОМНОГО РОБОТА З WEB-КАМЕРОЮ ДЛЯ РОЗПІЗНАВАННЯ ДОРОЖНОЇ РОЗМІТКИ

ПРОТОТИП ЧОТИРИКОЛІСНОГО АВТОНОМНОГО РОБОТА З WEB-КАМЕРОЮ ДЛЯ РОЗПІЗНАВАННЯ ДОРОЖНОЇ РОЗМІТКИ
Кривошея І.В., студент, Король С.В,, к.т.н., доц.

В останні роки спостерігається значна інтеграція пристроїв зчитування зображення в системи автоматизації. Це стало необхідним через збільшення вимог до автоматизованих систем охорони приміщень, розпізнавання лиць, необхідність фіксації правопорушень. Проте особливо активно розвиваються системи безпілотного керування транспортними засобами. Такі системи одночасно фіксують дорожню розмітку, інші транспортні засоби, дорожні знаки, світлофори та пішоходів, тощо.

І хоча в цехах підприємств досить часто необхідно забезпечити переміщення сировини та виробів, фіксувати брак продукції, попереджати виникнення аварійних ситуацій, пристрої з комп’ютерним баченням тільки починають входити на даний ринок.

Тому актуальними задачами є розробка алгоритмів ідентифікації зображень на основі методів бібліотеки OpenCV (Open Source Computer Vision Library).

ПРОТОТИП ЧОТИРИКОЛІСНОГО АВТОНОМНОГО РОБОТА З WEB-КАМЕРОЮ ДЛЯ РОЗПІЗНАВАННЯ ДОРОЖНОЇ РОЗМІТКИ Кривошея І.В., студент, Король С.В,, к.т.н., доц. (pdf)

СтатистикаЗа результатами 2 семестру

2019/2020 навчального року


Всього навчається: 162,
з них на бюджеті: 157.

ОголошенняУвага

Всі форми навчання в КПІ ім. Ігоря Сікорського переводяться на дистанційне навчання з 12.03.2020 по 03.04.2020. Освітній процес реалізувується з використанням електронних кабінетів в системі "Електронний кампус" та інших засобів зв'язку.
Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.


Згідно з наказом КМУ № 211 відвідування закладів освіти її здобувачами заборонено, тому всі питання вирішуються у динстанційному режимі.
У випадку виникнення критичних запитань щодо навчального процесу, які не можна вирішити дистанційно, потрібно записатись на консультацію з 10.00 до 13.00 через Telegram або телефоном
+380 (95) 794-45-98.
Решетник Віктор Сергійович.

Дистанційні консультації доступні зі всіма викладачами з 9:00 до 17:00 через інтернет. Контакти викладачів можете дізнатися у старост.

Партнери