ПОРІВНЯЛЬНИЙ АНАЛІЗ СУЧАСНИХ НАКОПИЧУВАЧІВ ЕНЕРГІЇ В ЕЛЕКТРИЧНОМУ ТРАНСПОРТІ

Олійник В.Ю., Баглей І.С., магістранти, Приймак Б.І., к.т.н., доц.

Використання транспортних засобів з електроприводом дозволяє значно збільшити ефективність перетворення енергії, суттєво спростити конструкцію транспортних засобів та знизити шкідливі викиди речовин в навколишнє середовище.

Вибір необхідного джерела живлення для тягового електродвигуна є важливим питанням конструювання електротранспорту. Некоректний вибір може призвести до погіршення ефективності перетворення енергії, збільшення маси транспортного засобу або зменшення терміну його експлуатації.

ПОРІВНЯЛЬНИЙ АНАЛІЗ СУЧАСНИХ НАКОПИЧУВАЧІВ ЕНЕРГІЇ В ЕЛЕКТРИЧНОMУ ТРАНСПОРТІ Олійник В.Ю., Баглей І.С., магістранти, Приймак Б.І., к.т.н., доц. (pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.