факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

ПІДВИЩУЮЧИЙ ПЕРЕТВОРЮВАЧ НАПРУГИ З ЦИФРОВОЮ СИСТЕМОЮ КЕРУВАННЯ

ПІДВИЩУЮЧИЙ ПЕРЕТВОРЮВАЧ НАПРУГИ З ЦИФРОВОЮ СИСТЕМОЮ КЕРУВАННЯ

ПІДВИЩУЮЧИЙ ПЕРЕТВОРЮВАЧ НАПРУГИ З ЦИФРОВОЮ СИСТЕМОЮ КЕРУВАННЯ
Димко С.С., к.т.н., старший викл., Теряєв В.І., к.т.н., доц., Дорошенко Є.О.,
магістрант

В процесі експлуатації установок з автономним електроприводом досить часто виникає ситуація, коли напруга внутрішнього джерела живлення (акумуляторної батареї) є недостатньою для нормального функціонування системи. Наприклад, електродвигуни, що використовуються в електрокарах, потребують напруги живлення 400 В, що значно перевищує напругу, яку може забезпечити акумуляторна батарея. Для вирішення цієї проблеми можна застосувати додаткові акумуляторні батареї, але при цьому значно зросте їх вага та об’єм, погіршуватимуться умови експлуатації, по’вязані з послідовним з’єднанням батарей у секції. Тому для підвищення напруги живлення електродвигунів доцільно використовувати підвищуючи перетворювачі напруги. Вхідна напруга такого перетворювача може бути отримана з різних джерел (акумуляторні батареї, випрямлена змінна напруга мережі, постійна напруга від сонячних та паливних елементів, від генераторів постійного струму і т. д.).

ПІДВИЩУЮЧИЙ ПЕРЕТВОРЮВАЧ НАПРУГИ З ЦИФРОВОЮ СИСТЕМОЮ КЕРУВАННЯ Димко С.С., к.т.н., старший викл., Теряєв В.І., к.т.н., доц., Дорошенко Є.О., магістрант (pdf)

СтатистикаЗа результатами 2 семестру

2019/2020 навчального року


Всього навчається: 162,
з них на бюджеті: 157.

ОголошенняУвага

Всі форми навчання в КПІ ім. Ігоря Сікорського переводяться на дистанційне навчання з 12.03.2020 по 03.04.2020. Освітній процес реалізувується з використанням електронних кабінетів в системі "Електронний кампус" та інших засобів зв'язку.
Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.


Згідно з наказом КМУ № 211 відвідування закладів освіти її здобувачами заборонено, тому всі питання вирішуються у динстанційному режимі.
У випадку виникнення критичних запитань щодо навчального процесу, які не можна вирішити дистанційно, потрібно записатись на консультацію з 10.00 до 13.00 через Telegram або телефоном
+380 (95) 794-45-98.
Решетник Віктор Сергійович.

Дистанційні консультації доступні зі всіма викладачами з 9:00 до 17:00 через інтернет. Контакти викладачів можете дізнатися у старост.

Партнери