ПІДВИЩУЮЧИЙ ПЕРЕТВОРЮВАЧ НАПРУГИ З ЦИФРОВОЮ СИСТЕМОЮ КЕРУВАННЯ

ПІДВИЩУЮЧИЙ ПЕРЕТВОРЮВАЧ НАПРУГИ З ЦИФРОВОЮ СИСТЕМОЮ КЕРУВАННЯ
Димко С.С., к.т.н., старший викл., Теряєв В.І., к.т.н., доц., Дорошенко Є.О.,
магістрант

В процесі експлуатації установок з автономним електроприводом досить часто виникає ситуація, коли напруга внутрішнього джерела живлення (акумуляторної батареї) є недостатньою для нормального функціонування системи. Наприклад, електродвигуни, що використовуються в електрокарах, потребують напруги живлення 400 В, що значно перевищує напругу, яку може забезпечити акумуляторна батарея. Для вирішення цієї проблеми можна застосувати додаткові акумуляторні батареї, але при цьому значно зросте їх вага та об’єм, погіршуватимуться умови експлуатації, по’вязані з послідовним з’єднанням батарей у секції. Тому для підвищення напруги живлення електродвигунів доцільно використовувати підвищуючи перетворювачі напруги. Вхідна напруга такого перетворювача може бути отримана з різних джерел (акумуляторні батареї, випрямлена змінна напруга мережі, постійна напруга від сонячних та паливних елементів, від генераторів постійного струму і т. д.).

ПІДВИЩУЮЧИЙ ПЕРЕТВОРЮВАЧ НАПРУГИ З ЦИФРОВОЮ СИСТЕМОЮ КЕРУВАННЯ Димко С.С., к.т.н., старший викл., Теряєв В.І., к.т.н., доц., Дорошенко Є.О., магістрант (pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.