ПАРАМЕТРИЧНИЙ СИНТЕЗ СИСТЕМИ ПІДПОРЯДКОВАНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ПОЛОЖЕННЯ

Березюк Є.Ю., магістрант, Толочко О.І., д.т.н., проф.

При параметричному синтезі систем підпорядкованого регулювання зазвичай використовують спрощені умови модульного оптимуму, що породжують метод подвійних пропорцій, коли стала часу інтегрування кожного наступного контуру виявляється вдвічі більше сталої часу інтегрування попереднього контуру. Таке налаштування забезпечує невелике перерегулювання в перехідних функціях кожного контуру (5-8%).

Особливістю систем регулювання положення, які працюють в режимі позиціонування, є те, що для них іноді навіть така мала величина перерегулювання є неприпустимою. Зменшити перерегулювання в перехідній функції контуру положення без зміни налаштування внутрішніх контурів (швидкості і струму) можна тільки за рахунок збільшення сталої часу інтегрування зовнішнього контуру, що призводить до зниження його швидкодії.

ПАРАМЕТРИЧНИЙ СИНТЕЗ СИСТЕМИ ПІДПОРЯДКОВАНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ПОЛОЖЕННЯ Березюк Є.Ю., магістрант, Толочко О.І., д.т.н., проф. (pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.