факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

ЛАБОРАТОРНИЙ СТЕНД ДЛЯ ВИВЧЕННЯ РОЗПОДІЛЕНИХ СИСТЕМ АВТОМАТИЗАЦІЇ З ЛЮДИНО-МАШИННИМ ІНТЕРФЕЙСОМ

ЛАБОРАТОРНИЙ СТЕНД ДЛЯ ВИВЧЕННЯ РОЗПОДІЛЕНИХ СИСТЕМ АВТОМАТИЗАЦІЇ З ЛЮДИНО-МАШИННИМ ІНТЕРФЕЙСОМ

ЛАБОРАТОРНИЙ СТЕНД ДЛЯ ВИВЧЕННЯ РОЗПОДІЛЕНИХ СИСТЕМ АВТОМАТИЗАЦІЇ З ЛЮДИНО-МАШИННИМ ІНТЕРФЕЙСОМ
Рощин С.І., магістрант, Король С.В., к.т.н., доц.

Сучасні системи автоматизації потребують взаємодії великої кількості пристроїв, які можуть бути розташовані в будь-якому місці. Вирішення цієї задачі досягається використання розподілених систем автоматизації на основі промислових мереж. Для кожного рівня складності системи висуваються різні вимоги до швидкості, завадозахищеності і розгалуженості мережі. Це обумовило появу великої кількості протоколів передачі даних, які базуються на різних фізичних інтерфейсах. Найбільш поширенні в промисловості: CAN, PROFIBUS, ETHERNET [1].
Ще однією тенденцією на сьогодні є високі вимоги до зручності управління та моніторингу стану технологічного процесу які забезпечуються за допомогою людино-машинних інтерфейсів (ЛМІ). Органи управління інтерфейсу (пристрої введення даних) реалізуються у вигляді алфавітно-цифрових клавіатур, різних видів маніпуляторів (наприклад, «миша», світлове перо, сенсорний пристрій) та інших спеціалізованих пристроїв вводу. Для моніторингу використовують цифрові та графічні панелі оператора. Широке використання ЛМІ в сучасних системах автоматизації обумовлює актуальність впровадження в програму підготовки фахівців лабораторного стенду для вивчення принципів побудови розподілених систем автоматизації з графічним ЛМІ.

ЛАБОРАТОРНИЙ СТЕНД ДЛЯ ВИВЧЕННЯ РОЗПОДІЛЕНИХ СИСТЕМ АВТОМАТИЗАЦІЇ З ЛЮДИНО-МАШИННИМ ІНТЕРФЕЙСОМ Рощин С.І., магістрант, Король С.В., к.т.н., доц. (pdf)

СтатистикаЗа результатами 2 семестру

2019/2020 навчального року


Всього навчається: 162,
з них на бюджеті: 157.

ОголошенняУвага

Всі форми навчання в КПІ ім. Ігоря Сікорського переводяться на дистанційне навчання з 12.03.2020 по 03.04.2020. Освітній процес реалізувується з використанням електронних кабінетів в системі "Електронний кампус" та інших засобів зв'язку.
Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.


Згідно з наказом КМУ № 211 відвідування закладів освіти її здобувачами заборонено, тому всі питання вирішуються у динстанційному режимі.
У випадку виникнення критичних запитань щодо навчального процесу, які не можна вирішити дистанційно, потрібно записатись на консультацію з 10.00 до 13.00 через Telegram або телефоном
+380 (95) 794-45-98.
Решетник Віктор Сергійович.

Дистанційні консультації доступні зі всіма викладачами з 9:00 до 17:00 через інтернет. Контакти викладачів можете дізнатися у старост.

Партнери