Канєвський Р.О., студент, Пушкар М.В., к.т.н., ст. викладач

Датчики неелектричних величин використовуються в електромеханічних системах у багатьох галузях промисловості. За їх допомогою вимірюють різні величини, такі як: температура, відстань, положення, рівень, переміщення, швидкість. Датчики неелектричних величин постійно розвиваються, змінюється їх чутливість, конструкція та інші параметри, але принцип дії залишається незмінним.

Останнім часом почали з’являтися програмовані регулятори-вимірювачі, які складають новий клас контрольно-вимірювальної апаратури і широко застосовуються на підприємствах промисловості для створення систем автоматизації.

КОНЦЕПЦІЯ СТВОРЕННЯ ЛАБОРАТОРНОГО СТЕНДУ ДЛЯ ДОСЛІДЖЕННЯ ДАТЧИКІВ НЕЕЛЕКТРИЧНИХ ВЕЛИЧИН В ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНИХ СИСТЕМАХ Канєвський Р.О., студент, Пушкар М.В., к.т.н., ст. викладач (pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.