факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНА СИСТЕМИ БЕЗПІЛОТНОГО ЕЛЕКТРОМОБІЛЯ

ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНА СИСТЕМИ БЕЗПІЛОТНОГО ЕЛЕКТРОМОБІЛЯ

ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНА СИСТЕМИ БЕЗПІЛОТНОГО ЕЛЕКТРОМОБІЛЯ
Варволік В.В., студент, Сливканич М.В., студент, Пересада С.М., д.т.н., професор

На даний час електромобілі набувають все більшого поширення. Велика кількість автомобільних концернів активно займається розробкою різноманітних систем автопілоту і вже зараз промисловістю випускаються електромобілі, що мають вбудовані системи автопілоту наприклад, системи автоматичного паркування або системи попередження сходження з траси та інші.
Розробка алгоритмів керування для безпілотних транспортних засобів проходить через певні етапи, першим з яких розробка та створення зменшеної моделі електромобіля для тестування та покращення алгоритмів керування [1] . В даній статті представлено концепцію електромеханічної системи безпілотного електромобіля для тестування та покращення алгоритмів керування на основі методів комп’ютерного зору.

ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНА СИСТЕМИ БЕЗПІЛОТНОГО ЕЛЕКТРОМОБІЛЯ Варволік В.В., студент, Сливканич М.В., студент, Пересада С.М., д.т.н., професор (pdf)

СтатистикаЗа результатами 2 семестру

2019/2020 навчального року


Всього навчається: 162,
з них на бюджеті: 157.

ОголошенняУвага

Всі форми навчання в КПІ ім. Ігоря Сікорського переводяться на дистанційне навчання з 12.03.2020 по 03.04.2020. Освітній процес реалізувується з використанням електронних кабінетів в системі "Електронний кампус" та інших засобів зв'язку.
Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.


Згідно з наказом КМУ № 211 відвідування закладів освіти її здобувачами заборонено, тому всі питання вирішуються у динстанційному режимі.
У випадку виникнення критичних запитань щодо навчального процесу, які не можна вирішити дистанційно, потрібно записатись на консультацію з 10.00 до 13.00 через Telegram або телефоном
+380 (95) 794-45-98.
Решетник Віктор Сергійович.

Дистанційні консультації доступні зі всіма викладачами з 9:00 до 17:00 через інтернет. Контакти викладачів можете дізнатися у старост.

Партнери