факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНІ ДОСЛІДЖЕННЯ ОЦІНЮВАЧА ККД НАСОСУ В ДИНАМІЧНИХ РЕЖИМАХ

ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНІ ДОСЛІДЖЕННЯ ОЦІНЮВАЧА ККД НАСОСУ В ДИНАМІЧНИХ РЕЖИМАХ

ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНІ ДОСЛІДЖЕННЯ ОЦІНЮВАЧА ККД НАСОСУ В ДИНАМІЧНИХ РЕЖИМАХ
Геращенко І.М., магістрант, Титаренко А.С., студентка, Бур’ян С.О., к.т.н., доц., Печеник М.В., к.т.н., доц.

Пристрої вимірювання координат та параметрів технологічних об’єктів є невід’ємною складовою структури електромеханічних систем автоматичного керування турбомеханізмами. В свою чергу давачі, що надають інформацію про технологічні координати насосних установок, є досить дорогими та у багатьох випадках їх неможливо змонтувати або замінити без втручання в гідравлічну мережу. Для зменшення давачів у системі широко застосовується теорія оцінювачів. Одним із шляхів технічної реалізації останніх є застосування штучних нейронних мереж, які на основі вже відомих вимірюваних координат дозволяють оцінити значення інших координат, наприклад напору, продуктивності насосу, його механічну потужність, коефіцієнт корисної дії (ККД) [1] та інші. Такий підхід дозволяє реалізувати бездавачеві алгоритми керування з метою підвищення енергоефективності системи автоматичного керування турбомеханізмами. Тому актуальним завданням є побудова оцінювача ККД насосу на основі нейронної мережі та експериментальна перевірка його працездатності.

ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНІ ДОСЛІДЖЕННЯ ОЦІНЮВАЧА ККД НАСОСУ В ДИНАМІЧНИХ РЕЖИМАХ Геращенко І.М., магістрант, Титаренко А.С., студентка, Бур’ян С.О., к.т.н., доц., Печеник М.В., к.т.н., доц. (pdf)

СтатистикаЗа результатами 2 семестру

2019/2020 навчального року


Всього навчається: 162,
з них на бюджеті: 157.

ОголошенняУвага

Всі форми навчання в КПІ ім. Ігоря Сікорського переводяться на дистанційне навчання з 12.03.2020 по 03.04.2020. Освітній процес реалізувується з використанням електронних кабінетів в системі "Електронний кампус" та інших засобів зв'язку.
Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.


Згідно з наказом КМУ № 211 відвідування закладів освіти її здобувачами заборонено, тому всі питання вирішуються у динстанційному режимі.
У випадку виникнення критичних запитань щодо навчального процесу, які не можна вирішити дистанційно, потрібно записатись на консультацію з 10.00 до 13.00 через Telegram або телефоном
+380 (95) 794-45-98.
Решетник Віктор Сергійович.

Дистанційні консультації доступні зі всіма викладачами з 9:00 до 17:00 через інтернет. Контакти викладачів можете дізнатися у старост.

Партнери