факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

ДОСЛІДЖЕННЯ СИСТЕМИ ЕКСТРЕМАЛЬНОГО КЕРУВАННЯ ПОТУЖНІСТЮ ВІТРОТУРБІНИ

ДОСЛІДЖЕННЯ СИСТЕМИ ЕКСТРЕМАЛЬНОГО КЕРУВАННЯ ПОТУЖНІСТЮ ВІТРОТУРБІНИ

ДОСЛІДЖЕННЯ СИСТЕМИ ЕКСТРЕМАЛЬНОГО КЕРУВАННЯ ПОТУЖНІСТЮ ВІТРОТУРБІНИ
Шубенко О.В., студент, Король С.В., к.т.н., доц.

На сьогоднішній день вітроенергетика є досить перспективним напрямом в енергетиці. Створюються все нові й нові технології, за допомогою яких перетворення енергії вітру стає все більш ефективним та конкурентоспроможним у порівнянні з традиційними джерелами.

Для перетворення енергії вітру в електрику було розроблено багато типів систем генерування, а саме: генератори з фіксованою та змінною швидкостями обертання. Використання вітрових турбін з генераторами змінної швидкості обертання дозволяють підвищити енергетичну ефективність, знизити механічні навантаження, поліпшити якість виробництва енергії і відповідати вимогам споживаної мережі.

Тому розробка систем керування кутовою швидкістю генераторів, які підвищують енергетичну ефективність вітрової установки є актуальною задачею.

ДОСЛІДЖЕННЯ СИСТЕМИ ЕКСТРЕМАЛЬНОГО КЕРУВАННЯ ПОТУЖНІСТЮ ВІТРОТУРБІНИ Шубенко О.В., студент, Король С.В., к.т.н., доц. (pdf)

СтатистикаЗа результатами 2 семестру

2019/2020 навчального року


Всього навчається: 162,
з них на бюджеті: 157.

ОголошенняУвага

Всі форми навчання в КПІ ім. Ігоря Сікорського переводяться на дистанційне навчання з 12.03.2020 по 03.04.2020. Освітній процес реалізувується з використанням електронних кабінетів в системі "Електронний кампус" та інших засобів зв'язку.
Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.


Згідно з наказом КМУ № 211 відвідування закладів освіти її здобувачами заборонено, тому всі питання вирішуються у динстанційному режимі.
У випадку виникнення критичних запитань щодо навчального процесу, які не можна вирішити дистанційно, потрібно записатись на консультацію з 10.00 до 13.00 через Telegram або телефоном
+380 (95) 794-45-98.
Решетник Віктор Сергійович.

Дистанційні консультації доступні зі всіма викладачами з 9:00 до 17:00 через інтернет. Контакти викладачів можете дізнатися у старост.

Партнери