факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

ДОСЛІДЖЕННЯ РЕЖИМІВ РОБОТИ КОНВЕЄРА З ВИКОРИСТАННЯМ ВЕКТОРНО-КЕРОВАНОГО АСИНХРОННОГО ЕЛЕКТРОДВИГУНА

ДОСЛІДЖЕННЯ РЕЖИМІВ РОБОТИ КОНВЕЄРА З ВИКОРИСТАННЯМ ВЕКТОРНО-КЕРОВАНОГО АСИНХРОННОГО ЕЛЕКТРОДВИГУНА

ДОСЛІДЖЕННЯ РЕЖИМІВ РОБОТИ КОНВЕЄРА З ВИКОРИСТАННЯМ ВЕКТОРНО-КЕРОВАНОГО АСИНХРОННОГО ЕЛЕКТРОДВИГУНА
Печеник М.В., к.т.н., доц., Казьміна Л.М., аспірантка, Абросімов О.С., магістрант

Стрічковий конвеєр являє собою досить складний механізм, який характеризується пружно-в’язкими властивостями, що призводять до коливань в тяговому елементі в динамічних режимах роботи та спричиняють інтенсивне зношування стрічки, вартість якої досягає 60% від вартості всього конвеєра. Безперервний режим роботи даних механізмів і широкий діапазон коливання їх завантаження призводить до зниження енергетичної ефективності транспортної системи. Одним із напрямів усунення вище вказаних недоліків є використання замкнутих систем керування з сучасними електроприводами. Аналіз замкнутих систем керування показує, що одним із найбільш перспективних напрямів є використання системи ПЧ-АД з векторним керуванням. Отже, досить актуальним є дослідження електромеханічної системи, що дозволяє оцінити ефективність таких електроприводів для систем безперервного транспорту з гнучким тяговим елементом.

ДОСЛІДЖЕННЯ РЕЖИМІВ РОБОТИ КОНВЕЄРА З ВИКОРИСТАННЯМ ВЕКТОРНО-КЕРОВАНОГО АСИНХРОННОГО ЕЛЕКТРОДВИГУНА Печеник М.В., к.т.н., доц., Казьміна Л.М., аспірантка, Абросімов О.С., магістрант (pdf)

СтатистикаЗа результатами 2 семестру

2019/2020 навчального року


Всього навчається: 162,
з них на бюджеті: 157.

ОголошенняУвага

Всі форми навчання в КПІ ім. Ігоря Сікорського переводяться на дистанційне навчання з 12.03.2020 по 03.04.2020. Освітній процес реалізувується з використанням електронних кабінетів в системі "Електронний кампус" та інших засобів зв'язку.
Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.


Згідно з наказом КМУ № 211 відвідування закладів освіти її здобувачами заборонено, тому всі питання вирішуються у динстанційному режимі.
У випадку виникнення критичних запитань щодо навчального процесу, які не можна вирішити дистанційно, потрібно записатись на консультацію з 10.00 до 13.00 через Telegram або телефоном
+380 (95) 794-45-98.
Решетник Віктор Сергійович.

Дистанційні консультації доступні зі всіма викладачами з 9:00 до 17:00 через інтернет. Контакти викладачів можете дізнатися у старост.

Партнери