Стрічковий конвеєр являє собою досить складний механізм, який характеризується пружно-в’язкими властивостями, що призводять до коливань в тяговому елементі в динамічних режимах роботи та спричиняють інтенсивне зношування стрічки, вартість якої досягає 60% від вартості всього конвеєра. Безперервний режим роботи даних механізмів і широкий діапазон коливання їх завантаження призводить до зниження енергетичної ефективності транспортної системи. Одним із напрямів усунення вище вказаних недоліків є використання замкнутих систем керування з сучасними електроприводами. Аналіз замкнутих систем керування показує, що одним із найбільш перспективних напрямів є використання системи ПЧ-АД з векторним керуванням. Отже, досить актуальним є дослідження електромеханічної системи, що дозволяє оцінити ефективність таких електроприводів для систем безперервного транспорту з гнучким тяговим елементом.

ДОСЛІДЖЕННЯ РЕЖИМІВ РОБОТИ КОНВЕЄРА З ВИКОРИСТАННЯМ ВЕКТОРНО-КЕРОВАНОГО АСИНХРОННОГО ЕЛЕКТРОДВИГУНА Печеник М.В., к.т.н., доц., Казьміна Л.М., аспірантка, Абросімов О.С., магістрант (pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.