Асинхронні генератори з самозбудженням (АГ) знайшли широке застосування в системах електропостачання на основі вітро- та гідрогенераторів, через здатність генерувати електричну енергію в широкому діапазоні обертів. Серед останніх тенденцій в розробці систем керування напругою АГ найбільшого розвитку отримали системи на основі електронних регуляторів навантаження (ЕРН), статичних компенсаторів (STATCOM), та векторно-керовані системи на базі інверторів. Тому саме цим системам потрібно приділяти найбільшу увагу при експериментальному дослідженні та моделюванні автономних систем генерації електричної енергії на базі АГ. Водночас робочі режими цих систем при активно-індуктивному характері навантаження потребуть глибокого аналізу.

ДОСЛІДЖЕННЯ ПРОЦЕСУ САМОЗБУДЖЕННЯ АВТОНОМНОГО АСИНХРОННОГО ГЕНЕРАТОРА З СИСТЕМОЮ КЕРУВАННЯ НАПРУГОЮ НА ОСНОВІ ЕЛЕКТРОННОГО РЕГУЛЯТОРА НАВАНТАЖЕННЯ ПРИ РОБОТІ НА АКТИВНО-ІНДУКТИВНЕ НАВАНТАЖЕННЯ Тригуб А.О., студентка, Гузинський А.С., магістрант, Пушкар М. В., к.т.н., ст. викладач (pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.