факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

ДОСЛІДЖЕННЯ НЕЙРООЦІНЮВАЧА ККД НАСОСУ МЕТОДОМ МАТЕМАТИЧНОГО МОДЕЛЮВАННЯ

ДОСЛІДЖЕННЯ НЕЙРООЦІНЮВАЧА ККД НАСОСУ МЕТОДОМ МАТЕМАТИЧНОГО МОДЕЛЮВАННЯ

ДОСЛІДЖЕННЯ НЕЙРООЦІНЮВАЧА ККД НАСОСУ МЕТОДОМ МАТЕМАТИЧНОГО МОДЕЛЮВАННЯ
Титаренко А.С., студентка, Бур’ян С.О., к.т.н., доц., Печеник М.В., к.т.н., доц.

Турбомеханізми – це складні нелінійні технологічні об’єкти зі змінними параметрами, які іноді неможливо виміряти. Одним з таких параметрів є коефіцієнт корисної дії (ККД) турбомеханізму, оцінювання якого може бути реалізована на основі штучних нейронних мереж (ШНМ). Для цього створення необхідною і достатньою є інформація про масиви робочих точок ККД, напору (H), продуктивності (Q) або іншої координати, наприклад споживаної потужності приводного двигуна (Р), на різних швидкостях обертання двигуна.

ДОСЛІДЖЕННЯ НЕЙРООЦІНЮВАЧА ККД НАСОСУ МЕТОДОМ МАТЕМАТИЧНОГО МОДЕЛЮВАННЯ Титаренко А.С., студентка, Бур’ян С.О., к.т.н., доц., Печеник М.В., к.т.н., доц. (pdf)

СтатистикаЗа результатами 2 семестру

2019/2020 навчального року


Всього навчається: 162,
з них на бюджеті: 157.

ОголошенняУвага

Всі форми навчання в КПІ ім. Ігоря Сікорського переводяться на дистанційне навчання з 12.03.2020 по 03.04.2020. Освітній процес реалізувується з використанням електронних кабінетів в системі "Електронний кампус" та інших засобів зв'язку.
Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.


Згідно з наказом КМУ № 211 відвідування закладів освіти її здобувачами заборонено, тому всі питання вирішуються у динстанційному режимі.
У випадку виникнення критичних запитань щодо навчального процесу, які не можна вирішити дистанційно, потрібно записатись на консультацію з 10.00 до 13.00 через Telegram або телефоном
+380 (95) 794-45-98.
Решетник Віктор Сергійович.

Дистанційні консультації доступні зі всіма викладачами з 9:00 до 17:00 через інтернет. Контакти викладачів можете дізнатися у старост.

Партнери