ДОСЛІДЖЕННЯ НЕЙРООЦІНЮВАЧА ККД НАСОСУ МЕТОДОМ МАТЕМАТИЧНОГО МОДЕЛЮВАННЯ

Турбомеханізми – це складні нелінійні технологічні об’єкти зі змінними параметрами, які іноді неможливо виміряти. Одним з таких параметрів є коефіцієнт корисної дії (ККД) турбомеханізму, оцінювання якого може бути реалізована на основі штучних нейронних мереж (ШНМ). Для цього створення необхідною і достатньою є інформація про масиви робочих точок ККД, напору (H), продуктивності (Q) або іншої координати, наприклад споживаної потужності приводного двигуна (Р), на різних швидкостях обертання двигуна.

ДОСЛІДЖЕННЯ НЕЙРООЦІНЮВАЧА ККД НАСОСУ МЕТОДОМ МАТЕМАТИЧНОГО МОДЕЛЮВАННЯ Титаренко А.С., студентка, Бур’ян С.О., к.т.н., доц., Печеник М.В., к.т.н., доц. (pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.