факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

ДОСЛІДЖЕННЯ ХАРАКТЕРУ ЗМІНИ ВТРАТ ОДНОДВИГУННОГО СТРІЧКОВОГО КОНВЕЄРА

ДОСЛІДЖЕННЯ ХАРАКТЕРУ ЗМІНИ ВТРАТ ОДНОДВИГУННОГО СТРІЧКОВОГО КОНВЕЄРА

ДОСЛІДЖЕННЯ ХАРАКТЕРУ ЗМІНИ ВТРАТ ОДНОДВИГУННОГО СТРІЧКОВОГО КОНВЕЄРА
Печеник М.В., к.т.н., доц., Бур’ян С.О., к.т.н., доц., Лукашук В.В., магістрант

Стрічкові конвеєри є одним з найбільш економічних видів транспорту безперервної дії, рівень продуктивності і потужність приводної станції яких коливається в досить широких межах. При проектуванні подібних систем транспорту досить актуальною є задача забезпечення енергетичної ефективності на всіх етапах роботи. При аналізі режимів роботи стрічкових конвеєрів з частотно-регульованим електроприводом і оцінки їх енергетичної ефективності важливим моментом є розгляд даного об’єкту, як єдиної електромеханічної системи. Такий підхід дозволяє врахувати вплив механічної частини транспортуючого пристрою на енергетичні характеристики електроприводу та оцінити техніко-економічні показники при експлуатації конвеєрних систем.

ДОСЛІДЖЕННЯ ХАРАКТЕРУ ЗМІНИ ВТРАТ ОДНОДВИГУННОГО СТРІЧКОВОГО КОНВЕЄРА Печеник М.В., к.т.н., доц., Бур’ян С.О., к.т.н., доц., Лукашук В.В., магістрант (pdf)

СтатистикаЗа результатами 2 семестру

2019/2020 навчального року


Всього навчається: 162,
з них на бюджеті: 157.

ОголошенняУвага

Всі форми навчання в КПІ ім. Ігоря Сікорського переводяться на дистанційне навчання з 12.03.2020 по 03.04.2020. Освітній процес реалізувується з використанням електронних кабінетів в системі "Електронний кампус" та інших засобів зв'язку.
Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.


Згідно з наказом КМУ № 211 відвідування закладів освіти її здобувачами заборонено, тому всі питання вирішуються у динстанційному режимі.
У випадку виникнення критичних запитань щодо навчального процесу, які не можна вирішити дистанційно, потрібно записатись на консультацію з 10.00 до 13.00 через Telegram або телефоном
+380 (95) 794-45-98.
Решетник Віктор Сергійович.

Дистанційні консультації доступні зі всіма викладачами з 9:00 до 17:00 через інтернет. Контакти викладачів можете дізнатися у старост.

Партнери