ДОСЛІДЖЕННЯ ХАРАКТЕРУ ЗМІНИ ВТРАТ ОДНОДВИГУННОГО СТРІЧКОВОГО КОНВЕЄРА

Печеник М.В., к.т.н., доц., Бур’ян С.О., к.т.н., доц., Лукашук В.В., магістрант

Стрічкові конвеєри є одним з найбільш економічних видів транспорту безперервної дії, рівень продуктивності і потужність приводної станції яких коливається в досить широких межах. При проектуванні подібних систем транспорту досить актуальною є задача забезпечення енергетичної ефективності на всіх етапах роботи. При аналізі режимів роботи стрічкових конвеєрів з частотно-регульованим електроприводом і оцінки їх енергетичної ефективності важливим моментом є розгляд даного об’єкту, як єдиної електромеханічної системи. Такий підхід дозволяє врахувати вплив механічної частини транспортуючого пристрою на енергетичні характеристики електроприводу та оцінити техніко-економічні показники при експлуатації конвеєрних систем.

ДОСЛІДЖЕННЯ ХАРАКТЕРУ ЗМІНИ ВТРАТ ОДНОДВИГУННОГО СТРІЧКОВОГО КОНВЕЄРА Печеник М.В., к.т.н., доц., Бур’ян С.О., к.т.н., доц., Лукашук В.В., магістрант (pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.