факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

ДОСЛІДЖЕННЯ ЕЛЕКТРОПРИВОДА З ДВОМА ЗАЗОРАМИ В ТРАНСМІСІЇ ТА ЛІНІЙНОЮ МОДЕЛЛЮ ДВИГУНА

ДОСЛІДЖЕННЯ ЕЛЕКТРОПРИВОДА З ДВОМА ЗАЗОРАМИ В ТРАНСМІСІЇ ТА ЛІНІЙНОЮ МОДЕЛЛЮ ДВИГУНА

ДОСЛІДЖЕННЯ ЕЛЕКТРОПРИВОДА З ДВОМА ЗАЗОРАМИ В ТРАНСМІСІЇ ТА ЛІНІЙНОЮ МОДЕЛЛЮ ДВИГУНА
Ільків А.В., магістрант, Пижов В.М., к.т.н., доц.

Проблема урахування зазору у механічній трансмісії електроприводу достатньо відома. У відповідних дослідженнях механічна частина найчастіше представлена двомасовою розрахунковою схемою з одним пружним або пружно-в’язким зв’язком із зазором. Але у деяких електроприводах, зокрема групових, коли один двигун рухає декілька механізмів, або багатодвигунних, коли декілька двигунів працюють на один механізм, існують принаймні два зазори (люфти), які можуть суттєво впливати на роботу електромеханічної системи. В таких випадках, механічна частина електроприводу має бути представлена більш складною трьохмасовою системою з двома пружними зв’язками та зазорами. Дослідження таких систем залишається актуальною задачею.

ДОСЛІДЖЕННЯ ЕЛЕКТРОПРИВОДА З ДВОМА ЗАЗОРАМИ В ТРАНСМІСІЇ ТА ЛІНІЙНОЮ МОДЕЛЛЮ ДВИГУНА Ільків А.В., магістрант, Пижов В.М., к.т.н., доц. (pdf)

СтатистикаЗа результатами 2 семестру

2019/2020 навчального року


Всього навчається: 162,
з них на бюджеті: 157.

ОголошенняУвага

Всі форми навчання в КПІ ім. Ігоря Сікорського переводяться на дистанційне навчання з 12.03.2020 по 03.04.2020. Освітній процес реалізувується з використанням електронних кабінетів в системі "Електронний кампус" та інших засобів зв'язку.
Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.


Згідно з наказом КМУ № 211 відвідування закладів освіти її здобувачами заборонено, тому всі питання вирішуються у динстанційному режимі.
У випадку виникнення критичних запитань щодо навчального процесу, які не можна вирішити дистанційно, потрібно записатись на консультацію з 10.00 до 13.00 через Telegram або телефоном
+380 (95) 794-45-98.
Решетник Віктор Сергійович.

Дистанційні консультації доступні зі всіма викладачами з 9:00 до 17:00 через інтернет. Контакти викладачів можете дізнатися у старост.

Партнери