Ільків А.В., магістрант, Пижов В.М., к.т.н., доц.

Проблема урахування зазору у механічній трансмісії електроприводу достатньо відома. У відповідних дослідженнях механічна частина найчастіше представлена двомасовою розрахунковою схемою з одним пружним або пружно-в’язким зв’язком із зазором. Але у деяких електроприводах, зокрема групових, коли один двигун рухає декілька механізмів, або багатодвигунних, коли декілька двигунів працюють на один механізм, існують принаймні два зазори (люфти), які можуть суттєво впливати на роботу електромеханічної системи. В таких випадках, механічна частина електроприводу має бути представлена більш складною трьохмасовою системою з двома пружними зв’язками та зазорами. Дослідження таких систем залишається актуальною задачею.

ДОСЛІДЖЕННЯ ЕЛЕКТРОПРИВОДА З ДВОМА ЗАЗОРАМИ В ТРАНСМІСІЇ ТА ЛІНІЙНОЮ МОДЕЛЛЮ ДВИГУНА Ільків А.В., магістрант, Пижов В.М., к.т.н., доц. (pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.