факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

ДОСЛІДЖЕННЯ АСТАТИЧНИХ ЗА НАВАНТАЖЕННЯМ СИСТЕМ РЕГУЛЮВАННЯ ШВИДКОСТІ

ДОСЛІДЖЕННЯ АСТАТИЧНИХ ЗА НАВАНТАЖЕННЯМ СИСТЕМ РЕГУЛЮВАННЯ ШВИДКОСТІ

ДОСЛІДЖЕННЯ АСТАТИЧНИХ ЗА НАВАНТАЖЕННЯМ СИСТЕМ РЕГУЛЮВАННЯ ШВИДКОСТІ
Теребійчук С.С., студент, Толочко О.І., д.т.н., проф.

Астатичні системи регулювання та стабілізації швидкості широко використовуються у промисловості. Характерною їх особливістю є те що при виконанні корисної роботи швидкість двигуна в усталеному режимі залишається незмінною. Одним із технологічних процесів, які потребують не тільки стабілізації швидкості в усталеному режимі, але й мінімальних динамічних відхилень швидкості при накиді навантаження, є процес обробки металу металорізальними верстатами з числовим програмним керуванням. Це стосується насамперед систем керування електроприводами головного руху верстатів, що обробляють заготовки зі змінним діаметром. У цьому разі амплітуда похибки за швидкістю впливає на кут викривлення поверхні, а час відновлення швидкості – на довжину ділянки викривлення.

ДОСЛІДЖЕННЯ АСТАТИЧНИХ ЗА НАВАНТАЖЕННЯМ СИСТЕМ РЕГУЛЮВАННЯ ШВИДКОСТІ Теребійчук С.С., студент, Толочко О.І., д.т.н., проф. (pdf)

СтатистикаЗа результатами 2 семестру

2019/2020 навчального року


Всього навчається: 162,
з них на бюджеті: 157.

ОголошенняУвага

Всі форми навчання в КПІ ім. Ігоря Сікорського переводяться на дистанційне навчання з 12.03.2020 по 03.04.2020. Освітній процес реалізувується з використанням електронних кабінетів в системі "Електронний кампус" та інших засобів зв'язку.
Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.


Згідно з наказом КМУ № 211 відвідування закладів освіти її здобувачами заборонено, тому всі питання вирішуються у динстанційному режимі.
У випадку виникнення критичних запитань щодо навчального процесу, які не можна вирішити дистанційно, потрібно записатись на консультацію з 10.00 до 13.00 через Telegram або телефоном
+380 (95) 794-45-98.
Решетник Віктор Сергійович.

Дистанційні консультації доступні зі всіма викладачами з 9:00 до 17:00 через інтернет. Контакти викладачів можете дізнатися у старост.

Партнери