ДОСЛІДЖЕННЯ АСТАТИЧНИХ ЗА НАВАНТАЖЕННЯМ СИСТЕМ РЕГУЛЮВАННЯ ШВИДКОСТІ

Теребійчук С.С., студент, Толочко О.І., д.т.н., проф.

Астатичні системи регулювання та стабілізації швидкості широко використовуються у промисловості. Характерною їх особливістю є те що при виконанні корисної роботи швидкість двигуна в усталеному режимі залишається незмінною. Одним із технологічних процесів, які потребують не тільки стабілізації швидкості в усталеному режимі, але й мінімальних динамічних відхилень швидкості при накиді навантаження, є процес обробки металу металорізальними верстатами з числовим програмним керуванням. Це стосується насамперед систем керування електроприводами головного руху верстатів, що обробляють заготовки зі змінним діаметром. У цьому разі амплітуда похибки за швидкістю впливає на кут викривлення поверхні, а час відновлення швидкості – на довжину ділянки викривлення.

ДОСЛІДЖЕННЯ АСТАТИЧНИХ ЗА НАВАНТАЖЕННЯМ СИСТЕМ РЕГУЛЮВАННЯ ШВИДКОСТІ Теребійчук С.С., студент, Толочко О.І., д.т.н., проф. (pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.