АНАЛІЗ ПРОБЛЕМ У ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНИХ СИСТЕМАХ З ЗАЗОРАМИ

Ільків А.В., магістрант, Пижов В.М., к.т.н., доц.

Електричні двигуни широко використовуються в промисловості і в більшості застосувань вони потребують також системи керування для зміни і підтримки параметрів роботи. На разі, існує декілька методів керування різними типами електричних двигунів. Але більшість з них не враховує нелінійності, які входять в контур керування такі як мертва зона, гістерезис. Однією з таких нелінійностей є люфт. Відстань між зубцями в механічній системі (в електромеханіці це зазвичай редуктор) називають люфтом. Його не врахування в системі керування призводить до погіршення показників якості, появи високочастотного шуму, збільшення динамічних навантажень у передачах або навіть до руйнування зубчастих передач. Тому дослідження електромеханічних систем з люфтом залишається актуальною і необхідною задачею.

АНАЛІЗ ПРОБЛЕМ У ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНИХ СИСТЕМАХ З ЗАЗОРАМИ Ільків А.В., магістрант, Пижов В.М., к.т.н., доц. (pdf),

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.