факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

АНАЛІЗ ПРОБЛЕМ У ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНИХ СИСТЕМАХ З ЗАЗОРАМИ

АНАЛІЗ ПРОБЛЕМ У ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНИХ СИСТЕМАХ З ЗАЗОРАМИ

АНАЛІЗ ПРОБЛЕМ У ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНИХ СИСТЕМАХ З ЗАЗОРАМИ
Ільків А.В., магістрант, Пижов В.М., к.т.н., доц.

Електричні двигуни широко використовуються в промисловості і в більшості застосувань вони потребують також системи керування для зміни і підтримки параметрів роботи. На разі, існує декілька методів керування різними типами електричних двигунів. Але більшість з них не враховує нелінійності, які входять в контур керування такі як мертва зона, гістерезис. Однією з таких нелінійностей є люфт. Відстань між зубцями в механічній системі (в електромеханіці це зазвичай редуктор) називають люфтом. Його не врахування в системі керування призводить до погіршення показників якості, появи високочастотного шуму, збільшення динамічних навантажень у передачах або навіть до руйнування зубчастих передач. Тому дослідження електромеханічних систем з люфтом залишається актуальною і необхідною задачею.

АНАЛІЗ ПРОБЛЕМ У ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНИХ СИСТЕМАХ З ЗАЗОРАМИ Ільків А.В., магістрант, Пижов В.М., к.т.н., доц. (pdf),

СтатистикаЗа результатами 2 семестру

2019/2020 навчального року


Всього навчається: 162,
з них на бюджеті: 157.

ОголошенняУвага

Всі форми навчання в КПІ ім. Ігоря Сікорського переводяться на дистанційне навчання з 12.03.2020 по 03.04.2020. Освітній процес реалізувується з використанням електронних кабінетів в системі "Електронний кампус" та інших засобів зв'язку.
Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.


Згідно з наказом КМУ № 211 відвідування закладів освіти її здобувачами заборонено, тому всі питання вирішуються у динстанційному режимі.
У випадку виникнення критичних запитань щодо навчального процесу, які не можна вирішити дистанційно, потрібно записатись на консультацію з 10.00 до 13.00 через Telegram або телефоном
+380 (95) 794-45-98.
Решетник Віктор Сергійович.

Дистанційні консультації доступні зі всіма викладачами з 9:00 до 17:00 через інтернет. Контакти викладачів можете дізнатися у старост.

Партнери