факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

АНАЛІТИЧНИЙ ОГЛЯД СУЧАСНОГО РЯДУ ЕЛЕКТРОМОТОЦИКЛІВ ТА ТЕНДЕНЦІЇ ЇХ РОЗВИТКУ

АНАЛІТИЧНИЙ ОГЛЯД СУЧАСНОГО РЯДУ ЕЛЕКТРОМОТОЦИКЛІВ ТА ТЕНДЕНЦІЇ ЇХ РОЗВИТКУ

АНАЛІТИЧНИЙ ОГЛЯД СУЧАСНОГО РЯДУ ЕЛЕКТРОМОТОЦИКЛІВ ТА ТЕНДЕНЦІЇ ЇХ РОЗВИТКУ
Баглей І.С., Олійник В.Ю., магістранти, Приймак Б.І., к.т.н., доц.

Розвиток електротранспорту відбувається дуже швидко: те, що 10 років тому було неможливим, зараз вже сприймається як повсякденне. І якщо розробкою електроавтомобілів, в своїй більшості, займаються великі виробники, то розробкою більшості нових електромотоциклів займаються компанії, створені нещодавно, але які вже зарекомендували себе з гарної сторони. Сучасні технології виробництва акумуляторних батарей та електродвигунів дозволяють конструювати мотоцикли з все більш кращими параметрами за доступною ціною.

АНАЛІТИЧНИЙ ОГЛЯД СУЧАСНОГО РЯДУ ЕЛЕКТРОМОТОЦИКЛІВ ТА ТЕНДЕНЦІЇ ЇХ РОЗВИТКУ Баглей І.С., Олійник В.Ю., магістранти, Приймак Б.І., к.т.н., доц. (pdf)

СтатистикаЗа результатами 2 семестру

2019/2020 навчального року


Всього навчається: 162,
з них на бюджеті: 157.

ОголошенняУвага

Всі форми навчання в КПІ ім. Ігоря Сікорського переводяться на дистанційне навчання з 12.03.2020 по 03.04.2020. Освітній процес реалізувується з використанням електронних кабінетів в системі "Електронний кампус" та інших засобів зв'язку.
Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.


Згідно з наказом КМУ № 211 відвідування закладів освіти її здобувачами заборонено, тому всі питання вирішуються у динстанційному режимі.
У випадку виникнення критичних запитань щодо навчального процесу, які не можна вирішити дистанційно, потрібно записатись на консультацію з 10.00 до 13.00 через Telegram або телефоном
+380 (95) 794-45-98.
Решетник Віктор Сергійович.

Дистанційні консультації доступні зі всіма викладачами з 9:00 до 17:00 через інтернет. Контакти викладачів можете дізнатися у старост.

Партнери