АНАЛІТИЧНИЙ ОГЛЯД СУЧАСНОГО РЯДУ ЕЛЕКТРОМОТОЦИКЛІВ ТА ТЕНДЕНЦІЇ ЇХ РОЗВИТКУ

Баглей І.С., Олійник В.Ю., магістранти, Приймак Б.І., к.т.н., доц.

Розвиток електротранспорту відбувається дуже швидко: те, що 10 років тому було неможливим, зараз вже сприймається як повсякденне. І якщо розробкою електроавтомобілів, в своїй більшості, займаються великі виробники, то розробкою більшості нових електромотоциклів займаються компанії, створені нещодавно, але які вже зарекомендували себе з гарної сторони. Сучасні технології виробництва акумуляторних батарей та електродвигунів дозволяють конструювати мотоцикли з все більш кращими параметрами за доступною ціною.

АНАЛІТИЧНИЙ ОГЛЯД СУЧАСНОГО РЯДУ ЕЛЕКТРОМОТОЦИКЛІВ ТА ТЕНДЕНЦІЇ ЇХ РОЗВИТКУ Баглей І.С., Олійник В.Ю., магістранти, Приймак Б.І., к.т.н., доц. (pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.