факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

АЛГОРИТМ КЕРУВАННЯ НАСОСНОЮ УСТАНОВКОЮ ОБЕРНЕНОЇ ДІЇ

АЛГОРИТМ КЕРУВАННЯ НАСОСНОЮ УСТАНОВКОЮ ОБЕРНЕНОЇ ДІЇ

АЛГОРИТМ КЕРУВАННЯ НАСОСНОЮ УСТАНОВКОЮ ОБЕРНЕНОЇ ДІЇ
Теряєв В.І., к.т.н., доц., Бур’ян С.О., к.т.н., доц., Дорошенко Є.О., Хенхао Сун, магістранти

У багатьох галузях промисловості, комунального господарства, транспорту, електроенергетики існує необхідність накопичення значної кількості рідини у резервуарах. В якості прикладів таких застосувань можна навести водонапірні башти, ємності пивзаводів, нафтосховища, шлюзи, танкери, приливні та гідроакумулюючі електростанції (ГАЕС). Загальною рисою вказаних гідроустановок є перетворення електричної енергії, яка споживається насосною установкою під час нагнітання рідини у резервуар в потенціальну енергію рідини, яка визначається рівнем її підйому. Як правило, в процесі зворотного витіканні рідини з резервуарів накопичена енергія витрачається безповоротно у вигляді втрат. І лише в ГАЕС передбачається повернення потенціальної енергії водяної маси в електричну енергію шляхом подачі накопиченої води безпосередньо на гідротурбіни, або за допомогою насосів оберненої дії.

АЛГОРИТМ КЕРУВАННЯ НАСОСНОЮ УСТАНОВКОЮ ОБЕРНЕНОЇ ДІЇ Теряєв В.І., к.т.н., доц., Бур’ян С.О., к.т.н., доц., Дорошенко Є.О., Хенхао Сун, магістранти (pdf)

СтатистикаЗа результатами 2 семестру

2019/2020 навчального року


Всього навчається: 162,
з них на бюджеті: 157.

ОголошенняУвага

Всі форми навчання в КПІ ім. Ігоря Сікорського переводяться на дистанційне навчання з 12.03.2020 по 03.04.2020. Освітній процес реалізувується з використанням електронних кабінетів в системі "Електронний кампус" та інших засобів зв'язку.
Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.


Згідно з наказом КМУ № 211 відвідування закладів освіти її здобувачами заборонено, тому всі питання вирішуються у динстанційному режимі.
У випадку виникнення критичних запитань щодо навчального процесу, які не можна вирішити дистанційно, потрібно записатись на консультацію з 10.00 до 13.00 через Telegram або телефоном
+380 (95) 794-45-98.
Решетник Віктор Сергійович.

Дистанційні консультації доступні зі всіма викладачами з 9:00 до 17:00 через інтернет. Контакти викладачів можете дізнатися у старост.

Партнери