факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

УНІФІКОВАНИЙ КОНТРОЛЕР НА БАЗІ STM32F401 ДЛЯ ЕЛЕКТРОПРИВОДІВ ЗМІННОГО СТРУМУ

УНІФІКОВАНИЙ КОНТРОЛЕР НА БАЗІ STM32F401 ДЛЯ ЕЛЕКТРОПРИВОДІВ ЗМІННОГО СТРУМУ

УНІФІКОВАНИЙ КОНТРОЛЕР НА БАЗІ STM32F401 ДЛЯ ЕЛЕКТРОПРИВОДІВ ЗМІННОГО СТРУМУ
Пушніцин Д. С., магістрант, Пересада С. М., д.т.н., проф., Ковбаса С. М., к.т.н., доц.

Сучасні технологічні процеси мають високі вимоги до якості регулювання моменту, швидкості чи положення. Для задоволення цих вимог створюються нові алгоритми керування двигунами змінного струму, які є нелінійними і вимагають високої потужності керуючого пристрою [1].
Сьогодні на ринку електроніки наявний широкий спектр спеціалізованих рішень для електромеханічних систем (ЕМС) та електроприводів (ЕП) від таких компаній як NXP, Texas Instruments, STMicroelectronics, Infineon і т.д. [2]-[5]. За допомогою спеціалізованих мікросхем і мікроконтролерів вирішуються більшість задач керування координатами ЕМС, при цьому ціна на таку електроніку має тенденцію знижуватися кожен рік.
Тому розробка нових керуючих контролерів на основі сучасних мікроконтролерів та цифрових сигнальних процесорів для побудови системи керування ЕП є актуальною.

УНІФІКОВАНИЙ КОНТРОЛЕР НА БАЗІ STM32F401 ДЛЯ ЕЛЕКТРОПРИВОДІВ ЗМІННОГО СТРУМУ Пушніцин Д. С., магістрант, Пересада С. М., д.т.н., проф., Ковбаса С. М., к.т.н., доц. (pdf)

СтатистикаЗа результатами 2 семестру

2019/2020 навчального року


Всього навчається: 162,
з них на бюджеті: 157.

ОголошенняУвага

Всі форми навчання в КПІ ім. Ігоря Сікорського переводяться на дистанційне навчання з 12.03.2020 по 03.04.2020. Освітній процес реалізувується з використанням електронних кабінетів в системі "Електронний кампус" та інших засобів зв'язку.
Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.


Згідно з наказом КМУ № 211 відвідування закладів освіти її здобувачами заборонено, тому всі питання вирішуються у динстанційному режимі.
У випадку виникнення критичних запитань щодо навчального процесу, які не можна вирішити дистанційно, потрібно записатись на консультацію з 10.00 до 13.00 через Telegram або телефоном
+380 (95) 794-45-98.
Решетник Віктор Сергійович.

Дистанційні консультації доступні зі всіма викладачами з 9:00 до 17:00 через інтернет. Контакти викладачів можете дізнатися у старост.

Партнери