УНІФІКОВАНИЙ КОНТРОЛЕР НА БАЗІ STM32F401 ДЛЯ ЕЛЕКТРОПРИВОДІВ ЗМІННОГО СТРУМУ

Сучасні технологічні процеси мають високі вимоги до якості регулювання моменту, швидкості чи положення. Для задоволення цих вимог створюються нові алгоритми керування двигунами змінного струму, які є нелінійними і вимагають високої потужності керуючого пристрою [1].
Сьогодні на ринку електроніки наявний широкий спектр спеціалізованих рішень для електромеханічних систем (ЕМС) та електроприводів (ЕП) від таких компаній як NXP, Texas Instruments, STMicroelectronics, Infineon і т.д. [2]-[5]. За допомогою спеціалізованих мікросхем і мікроконтролерів вирішуються більшість задач керування координатами ЕМС, при цьому ціна на таку електроніку має тенденцію знижуватися кожен рік.
Тому розробка нових керуючих контролерів на основі сучасних мікроконтролерів та цифрових сигнальних процесорів для побудови системи керування ЕП є актуальною.

УНІФІКОВАНИЙ КОНТРОЛЕР НА БАЗІ STM32F401 ДЛЯ ЕЛЕКТРОПРИВОДІВ ЗМІННОГО СТРУМУ Пушніцин Д. С., магістрант, Пересада С. М., д.т.н., проф., Ковбаса С. М., к.т.н., доц. (pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.