ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ ПРИВОДУ СУЧАСНОГО ЕЛЕКТРОТРАНСПОРТУ

Кіяткін Р.О., студент, Приступа Д.Л., к.т.н., асистент

Згідно із статистичними даними Міністерства інфраструктури України, станом на сьогодні автомобільна транспортна система України налічує близько 10 млн. одиниць транспорту, кількість яких з кожним днем зростає. Переважна більшість транспортних засобів будується на базі двигунів внутрішнього згоряння (ДВЗ). Такі системи є досить потужними, дешевими та мають просту систему керування. Серед недоліків виділяють: використання обмежених в природі паливних ресурсів, високий рівень забруднення навколишнього середовища та обмежений коефіцієнт корисної дії. Разом з тим стрімкий розвиток напівпровідникової техніки, мікропроцесорних пристроїв та енергомістких елементів живлення дозволив доповнити існуючі системи приводу електричними машинами (ЕМ).

ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ ПРИВОДУ СУЧАСНОГО ЕЛЕКТРОТРАНСПОРТУ Кіяткін  Р.О., студент, Приступа Д.Л., к.т.н., асистент (pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.