САР ПРОДУКТИВНОСТІ ЕКСТРУДЕРА З ВИКОРИСТАННЯМ ВЕКТОРНО-КЕРОВАНОГО ЕЛЕКТРОПРИВОДА

Смілянець Є.С., студент, Халімовський О.М., к.т.н., доц.

В процесі екструзії внаслідок відхилення властивостей матеріалу гранулята від заданих (відповідно до технічних вимог), при сталій швидкості обертання шнека екструдера змінюється його продуктивність. Стабілізацію продуктивності можна забезпечити за рахунок керування швидкістю обертання шнека екструдера.

Мета роботи. Враховуючи зв’язок швидкості обертання шнека екструдера з параметрами екструзійної установки, необхідно розробити систему автоматичного регулювання (САР) його продуктивності.

САР ПРОДУКТИВНОСТІ ЕКСТРУДЕРУ З ВИКОРИСТАННЯМ ВЕКТОРНО-КЕРОВАНОГО ЕЛЕКТРОПРИВОДА Смілянець Є.С., студент, Халімовський О.М., к.т.н., доц. (pdf)

Освітній процес в умовах карантину

З урахуванням епідеміологічної ситуації щодо розповсюдження коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні та рівня епідемічної небезпеки на території м. Києва (Детальніше - за посиланням) видано наказ про режим роботи університету у весняному семестрі. Освітній процес здійснюватиметься в дистанційному режимі відповідно до прийнятого торік Регламенту.

Останні оголошення