Сергієнко М.О., Мориконь О.М., магістранти, Приймак Б.І., к.т.н., доц.

Оволодіння дисципліною “Теорія автоматичного керування”, яка належить до базових дисциплін підготовки бакалаврів електромеханіки, потребує ґрунтовного вивчення теми синтезу послідовних корегувальних пристроїв лінійних систем автоматичного керування (САК) за допомогою логарифмічних амплітудних характеристик (ЛАХ). Згідно з програмою дисципліни, студенти повинні знати методику синтезу, вміти отримати передатну функцію корегувального пристрою та могти дослідити властивості нескорегованої і скорегованої САК. На сьогоднішній день на кафедрі АЕМС-ЕП є актуальною побудова сучасного комп’ютеризованого лабораторного стенду для вивчення зазначеної теми.

ПОБУДОВА ЛАБОРАТОРНОГО СТЕНДУ ДЛЯ СИНТЕЗУ ПОСЛІДОВНИХ КОРЕГУВАЛЬНИХ ПРИСТРОЇВ СИСТЕМ АВТОМАТИЧНОГО КЕРУВАННЯ Сергієнко М.О., Мориконь О.М., магістранти, Приймак Б.І., к.т.н., доц. (pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.