факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

ЛАБОРАТОРНИЙ СТЕНД ДЛЯ ДОСЛІДЖЕННЯ ДИСКРЕТНИХ СИСТЕМ АВТОМАТИЗАЦІЇ НАСОСНИХ УСТАНОВОК

ЛАБОРАТОРНИЙ СТЕНД ДЛЯ ДОСЛІДЖЕННЯ ДИСКРЕТНИХ СИСТЕМ АВТОМАТИЗАЦІЇ НАСОСНИХ УСТАНОВОК

ЛАБОРАТОРНИЙ СТЕНД ДЛЯ ДОСЛІДЖЕННЯ ДИСКРЕТНИХ СИСТЕМ АВТОМАТИЗАЦІЇ НАСОСНИХ УСТАНОВОК Бур’ян С.О., к.т.н., доц., Печеник М.В. к.т.н., доц., Геращенко І.М., Фомін Б.В., студенти

З кожним роком в промисловості підвищується рівень автоматизації, що дозволяє досягати високої надійності роботи обладнання і здійснювати ефективний контроль та керування технологічними процесами. Однією з сфер впровадження систем автоматизації, де триває заміна застарілих релейно-контактних схем на сучасні програмовані логічні контролери або реле є гідравлічні системи.
Промислові насосні установки, які здійснюють перекачування великої кількості рідини, наповнюють резервуари, здійснюють полив та ін. зазвичай керуються по дискретним алгоритмах, що дає можливість реалізувати систему керування на простих логічних реле. Такий підхід зводить до мінімуму витрати на модернізацію і не потребує втручання у гідравлічну мережу.
Якщо насосів у системі декілька, переключення їх схем з’єднань виконується зазвичай вручну за допомогою вентилів без використання додаткового обладнання (наприклад керованих засувок та ін.), яке у декілька раз збільшує собівартість системи. Таким чином актуальним завданням є розробка лабораторної установки для вивчення дискретних систем автоматизації насосних установок, які широко використовуються у промисловості та інших сферах діяльності людини.

ЛАБОРАТОРНИЙ СТЕНД ДЛЯ ДОСЛІДЖЕННЯ ДИСКРЕТНИХ СИСТЕМ АВТОМАТИЗАЦІЇ НАСОСНИХ УСТАНОВОК Бур’ян С.О., к.т.н., доц., Печеник М.В. к.т.н., доц., Геращенко І.М., Фомін Б.В., студенти (pdf)

СтатистикаЗа результатами 2 семестру

2019/2020 навчального року


Всього навчається: 162,
з них на бюджеті: 157.

ОголошенняУвага

Всі форми навчання в КПІ ім. Ігоря Сікорського переводяться на дистанційне навчання з 12.03.2020 по 03.04.2020. Освітній процес реалізувується з використанням електронних кабінетів в системі "Електронний кампус" та інших засобів зв'язку.
Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.


Згідно з наказом КМУ № 211 відвідування закладів освіти її здобувачами заборонено, тому всі питання вирішуються у динстанційному режимі.
У випадку виникнення критичних запитань щодо навчального процесу, які не можна вирішити дистанційно, потрібно записатись на консультацію з 10.00 до 13.00 через Telegram або телефоном
+380 (95) 794-45-98.
Решетник Віктор Сергійович.

Дистанційні консультації доступні зі всіма викладачами з 9:00 до 17:00 через інтернет. Контакти викладачів можете дізнатися у старост.

Партнери