Кіяткін Р.О., студент, Приступа Д.Л., к.т.н., асистент

Однією із найбільш поширених систем регульованого електроприводу є система асинхронного електроприводу з векторним керуванням. Реалізація алгоритмів векторного керування передбачає наявність інформації про значення параметрів електричної машини, які передбачаються відомими та сталими. Однак при роботі зі змінним значенням потокозчеплення важливу роль відіграє нелінійність магнітного кола асинхронного двигуна (АД), яка визначає величину індуктивностей в залежності від величини струму намагнічування.

ДОСЛІДЖЕННЯ ВПЛИВУ НЕЛІНІЙНОСТІ МАГНІТНОГО КОЛА НА ПАРАМЕТРИ АСИНХРОННОГО ДВИГУНА В ПЕРЕХІДНИХ РЕЖИМАХ Кіяткін Р.О., студент, Приступа Д.Л., к.т.н., асистент (pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.