Мельник О.О., магістрант, Пересада С.М., д.т.н., проф.

Використання в громадському транспорті двигунів внутрішнього згорання не є оптимальним за багатьма критеріями, оскільки вони мають значні недоліки, такі як: низький ККД, наявність шкідливих викидів, складність конструкції та висока вартість обслуговування. Використання транспортних засобів (ТЗ) з електричним приводом дозволяє суттєво підвищити ефективність перетворення енергії, значно спростити конструкцію транспортних засобів, підвищити комфортність перевезень та зменшити викиди шкідливих речовин в оточуюче середовище.
Визначення потужності тягового електродвигуна є важливим питанням конструювання електротранспорту. Некоректний вибір потужності може призвести до погіршення ефективності перетворення енергії, збільшення маси транспортного засобу чи до перевантаження двигуна і зменшення терміну його експлуатації.

ДО ВИЗНАЧЕННЯ ПОТУЖНОСТІ ТЯГОВОГО АСИНХРОННОГО ЕЛЕКТРОПРИВОДА МІСЬКОГО ЕЛЕКТРОБУСА Мельник О.О., магістрант, Пересада С.М., д.т.н., проф. (pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.