Сопіга М.В., магістрант, Толочко О.І., д.т.н., проф.

На даний момент активне використання нафтових ресурсів, зокрема у якості палива для транспортних засобів, призвело до значного погіршення стану екології в світі. В результаті цього виникла необхідність у створенні електромобілів. Однією з головних проблем, що стримують масове виробництво, є недоліки існуючих засобів автономного живлення електричних транспортних засобів. Від правильного вибору автономного джерела живлення (АДЖ) у великій мірі залежать якісні показники електромобіля у цілому.

АНАЛІТИЧНИЙ ОГЛЯД АВТОНОМНИХ ДЖЕРЕЛ ЖИВЛЕННЯ, ЩО ЗАСТОСОВУЮТЬСЯ У ТЯГОВОМУ ЕЛЕКТРОПРИВОДІ ЕЛЕКТРОМОБІЛІВ Сопіга М.В., магістрант, Толочко О.І., д.т.н., проф. (pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.