ВПЛИВ ЗМІН ПАРАМЕТРІВ АСИНХРОННОГО ЕЛЕКТРОПРИВОДУ НА МЕЖОВУ ШВИДКІСТЬ ЗОНИ ОСЛАБЛЕННЯ ПОЛЯ Кучеренко В.В., магістрант, Приймак Б.І., к.т.н., доц.

Асинхронні електроприводи (АЕП) з векторним керуванням багатьох механізмів та машин повинні працювати на швидкостях вищих за номінальну. Оскільки в області номінальної швидкості асинхронного двигуна (АД) напруга на виході силового перетворювача обмежується напругою живильної мережі, то досягнення вищих швидкостей потребує ослаблення поля двигуна. Максимально допустимий струм статора АД зазвичай обмежується можливостями силового перетворювача. За даних обмежень струму та напруги статора для досягнення граничних показників АЕП перспективно застосовувати принципи екстремального керування.

ВПЛИВ ЗМІН ПАРАМЕТРІВ АСИНХРОННОГО ЕЛЕКТРОПРИВОДУ НА МЕЖОВУ ШВИДКІСТЬ ЗОНИ ОСЛАБЛЕННЯ ПОЛЯ Кучеренко В.В., магістрант, Приймак Б.І., к.т.н., доц.(pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.