В системах полеорієнтованого (FOС) векторного керування асинхронним приводом двигун спочатку намагнічують шляхом подачі сигналу завдання на потокозчеплення ротора  або на потокоутворюючу складову струму статора sd i , а потім приступають до регулювання механічних координат: моменту, швидкості або положення. При роботі електроприводу в напруженому повторно-короткочасному режимі, двигун під час паузи, як правило, не розмагнічують, що приводить до додаткових непродуктивних втрат електроенергії у вигляді теплових втрат в обмотках статора у процесі підтримки потокозчеплення ротора на бажаному рівні.

УТОЧНЕННЯ ЗАКОНУ ОПТИМАЛЬНОГО КЕРУВАННЯ ПРОЦЕСОМ РОЗМАГНІЧУВАННЯ АСИНХРОННОГО ДВИГУНА В СИСТЕМІ ВЕКТОРНОГО КЕРУВАННЯ Мельник А. В., магістрант, Толочко О. І., д.т.н., проф.(pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.