факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

ТЕХНІЧНА РЕАЛІЗАЦІЯ ДВОКАНАЛЬНОЇ СИСТЕМИ КЕРУВАННЯ КУРСОМ СУДНА Теряєв В.І., к.т.н., доц.; Попович Є.М., магістрант 6 курсу

ТЕХНІЧНА РЕАЛІЗАЦІЯ ДВОКАНАЛЬНОЇ СИСТЕМИ КЕРУВАННЯ КУРСОМ СУДНА

ТЕХНІЧНА РЕАЛІЗАЦІЯ ДВОКАНАЛЬНОЇ СИСТЕМИ КЕРУВАННЯ КУРСОМ СУДНА Теряєв В.І., к.т.н., доц.; Попович Є.М., магістрант 6 курсу

Система електричного руху судна призначена для здійснення його переміщення за допомогою електричного рушія. Рушії всіх видів створюють силу тяги за рахунок реактивного впливу маси води, захоплюваної з навколишнього середовища і відкидуваної у напрямку, протилежному напрямку руху корабля. Вони відрізняються за методом надання кінетичної енергії рідині, що відкидається.

Електрорух застосовується на суднах, які за своїм призначенням повинні володіти високою маневреністю: на криголамах, поромах, буксирах, земснарядах, бурових, пошукових, військових і науково-дослідних судах, підводних апаратах.

ТЕХНІЧНА РЕАЛІЗАЦІЯ ДВОКАНАЛЬНОЇ СИСТЕМИ КЕРУВАННЯ КУРСОМ СУДНА Теряєв В.І., к.т.н., доц.; Попович Є.М., магістрант 6 курсу(pdf)

СтатистикаЗа результатами 2 семестру

2019/2020 навчального року


Всього навчається: 162,
з них на бюджеті: 157.

ОголошенняУвага

Всі форми навчання в КПІ ім. Ігоря Сікорського переводяться на дистанційне навчання з 12.03.2020 по 03.04.2020. Освітній процес реалізувується з використанням електронних кабінетів в системі "Електронний кампус" та інших засобів зв'язку.
Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.


Згідно з наказом КМУ № 211 відвідування закладів освіти її здобувачами заборонено, тому всі питання вирішуються у динстанційному режимі.
У випадку виникнення критичних запитань щодо навчального процесу, які не можна вирішити дистанційно, потрібно записатись на консультацію з 10.00 до 13.00 через Telegram або телефоном
+380 (95) 794-45-98.
Решетник Віктор Сергійович.

Дистанційні консультації доступні зі всіма викладачами з 9:00 до 17:00 через інтернет. Контакти викладачів можете дізнатися у старост.

Партнери