ТЕХНІЧНА РЕАЛІЗАЦІЯ ДВОКАНАЛЬНОЇ СИСТЕМИ КЕРУВАННЯ КУРСОМ СУДНА

Система електричного руху судна призначена для здійснення його переміщення за допомогою електричного рушія. Рушії всіх видів створюють силу тяги за рахунок реактивного впливу маси води, захоплюваної з навколишнього середовища і відкидуваної у напрямку, протилежному напрямку руху корабля. Вони відрізняються за методом надання кінетичної енергії рідині, що відкидається.

Електрорух застосовується на суднах, які за своїм призначенням повинні володіти високою маневреністю: на криголамах, поромах, буксирах, земснарядах, бурових, пошукових, військових і науково-дослідних судах, підводних апаратах.

ТЕХНІЧНА РЕАЛІЗАЦІЯ ДВОКАНАЛЬНОЇ СИСТЕМИ КЕРУВАННЯ КУРСОМ СУДНА Теряєв В.І., к.т.н., доц.; Попович Є.М., магістрант 6 курсу(pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.