Сучасний розвиток мікропроцесорної техніки дозволяє реалізовувати складні системи автоматичного керування, в яких використовуються спостерігачі стану (СС). Зазвичай СС використовують для оцінки координат, які неможливо або важко виміряти безпосередньо [1]. В електроприводі (ЕП) до таких координат відносять момент навантаження Мс. Оцінену інформацію про Мс доцільно використовувати, наприклад, для комбінованого керування за збуренням (без ускладнення структури регулятора швидкості [2]), запобігання виникнення пробуксовок, вирівнювання навантажень у багатодвигунних ЕП, формування діаграм відпрацьовування заданих переміщень, оптимальних за тепловими втратами [3] та ін.

СПОСТЕРІГАЧ З КОВЗНИМ РЕЖИМОМ ДЛЯ ОЦІНЮВАННЯ МОМЕНТУ НАВАНТАЖЕННЯ ЕЛЕКТРОПРИВОДУ Геращенко І.М., студент, Трандафілов В.М., к.т.н., ас.(pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.