Адаптивне керування в електромеханічних системах (ЕМС) з різними типами електричних двигунів застосовується для підвищення показників якості керування координатами в умовах параметричних та координатних збурень. Актуальність цього напрямку досліджень визначається переходом до використання в ЕМС електричних машин змінного струму, які є нелінійними багатовимірними об’єктами керування, що знаходяться під дією параметричних збурень і тому набагато складніші в керуванні у порівнянні з машинами постійного струму. Незважаючи на значні досягнення у цій галузі, методи ефективного адаптивного керування механічними і електричними координатами ЕМС з метою забезпечення високих динамічних і енергетичних показників знаходяться у стадії розвитку.

ПЕРСИСТНІСТЬ ЗБУДЖЕННЯ В СИСТЕМАХ АДАПТИВНОГО КЕРУВАННЯ ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНИМИ ОБ’ЄКТАМИ: ЧАСТИНА 1 – ТЕОРЕТИЧНІ ПОЛОЖЕННЯ Пересада С.М., проф., д.т.н., Решетник В. С., магістрант(pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.