ЛАБОРАТОРНИЙ СТЕНД ДЛЯ ДОСЛІДЖЕННЯ ОДНОФАЗНОГО КОРЕКТОРА КОЕФІЦІЄНТА ПОТУЖНОСТІ СИЛОВОГО ДЖЕРЕЛА ЖИВЛЕННЯ Ільків А.В., магістрант, Трандафілов В.М., к.т.н., ас.

Відомо, що якість споживаної електричної енергії суттєво впливає на роботу електроприймачів та термін їх експлуатації. За останні роки значно зросло число установок з імпульсними джерелами живлення (ІДЖ), однією з негативних особливостей яких є генерація вищих гармонік в мережу, що є шкідливим, як для всієї системи електропостачання в цілому, так і для окремих її елементів [1].

ЛАБОРАТОРНИЙ СТЕНД ДЛЯ ДОСЛІДЖЕННЯ ОДНОФАЗНОГО КО-РЕКТОРА КОЕФІЦІЄНТА ПОТУЖНОСТІ СИЛОВОГО ДЖЕРЕЛА ЖИВЛЕННЯ Ільків А.В., магістрант, Трандафілов В.М., к.т.н., ас.(pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.