Системи векторного керування асинхронними двигунами (АД) без вимірювання механічних координат (бездавачеве) серійно виробляються більшістю ведучих виробників починаючи з середини 1990-х. Завдяки цьому вони отримали широке застосування в електромеханічних системах технологічних застосувань з середнім рівнем вимог до статичної і динамічної точності регулювання кутової швидкості. Разом з тим, аналіз публікацій свідчить про те (див. оглядові публікації [1] – [3]), що певного загально теоретичного рішення проблеми бездавачевого керування координатами АД до теперішнього часу не знайдено. Однією з невирішених проблем є чутливість алгоритмів бездавачевого керування до параметричних збурень.

ДОСЛІДЖЕННЯ ВЛАСТИВОСТЕЙ РОБАСТНОСТІ АЛГОРИТМУ ПРЯМОГО ВЕКТОРНОГО КЕРУВАННЯ БЕЗ ВИМІРЮВАННЯ МЕХАНІЧНИХ КООРДИНАТ Сопіга М.В., магістрант, Ковбаса С.М., к.т.н., доц.(pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.