факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

ДОСЛІДЖЕННЯ ТОЧНОСТІ ОПТИМІЗАЦІЇ ВТРАТ ПОТУЖНОСТІ В АСИНХРОННОМУ ГЕНЕРАТОРІ Марчук В.М., магістрант, Приймак Б.І., к.т.н., доц.

ДОСЛІДЖЕННЯ ТОЧНОСТІ ОПТИМІЗАЦІЇ ВТРАТ ПОТУЖНОСТІ В АСИНХРОННОМУ ГЕНЕРАТОРІ

ДОСЛІДЖЕННЯ ТОЧНОСТІ ОПТИМІЗАЦІЇ ВТРАТ ПОТУЖНОСТІ В АСИНХРОННОМУ ГЕНЕРАТОРІ Марчук В.М., магістрант, Приймак Б.І., к.т.н., доц.

На сьогодні короткозамкнені асинхронні генератори (АГ) мають значні перспективи застосування в електростанціях невеликої потужності. За умов значних змін швидкості обертання ротора та навантаження генератора необхідна якість його функціонування досягається шляхом застосування систем векторного керування.

Поліпшення енергетичних властивостей АГ можливе за рахунок оптимізації втрат потужності у ньому. Як відомо, електромагнітні втрати в усталених процесах електричних машин, як у рушійному, так і в генераторному режимах роботи можна мінімізувати шляхом встановлення оптимального потоку намагнічування. В наш час існує чимало способів побудови систем оптимізації втрат, запропонованих для асинхронних двигунів. За врахування певних особливостей ці способи можна застосовувати і для АГ.

ДОСЛІДЖЕННЯ ТОЧНОСТІ ОПТИМІЗАЦІЇ ВТРАТ ПОТУЖНОСТІ В АСИНХРОННОМУ ГЕНЕРАТОРІ Марчук В.М., магістрант, Приймак Б.І., к.т.н., доц.(pdf)

СтатистикаЗа результатами 2 семестру

2019/2020 навчального року


Всього навчається: 162,
з них на бюджеті: 157.

ОголошенняУвага

Всі форми навчання в КПІ ім. Ігоря Сікорського переводяться на дистанційне навчання з 12.03.2020 по 03.04.2020. Освітній процес реалізувується з використанням електронних кабінетів в системі "Електронний кампус" та інших засобів зв'язку.
Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.


Згідно з наказом КМУ № 211 відвідування закладів освіти її здобувачами заборонено, тому всі питання вирішуються у динстанційному режимі.
У випадку виникнення критичних запитань щодо навчального процесу, які не можна вирішити дистанційно, потрібно записатись на консультацію з 10.00 до 13.00 через Telegram або телефоном
+380 (95) 794-45-98.
Решетник Віктор Сергійович.

Дистанційні консультації доступні зі всіма викладачами з 9:00 до 17:00 через інтернет. Контакти викладачів можете дізнатися у старост.

Партнери