ДОСЛІДЖЕННЯ ТОЧНОСТІ ОПТИМІЗАЦІЇ ВТРАТ ПОТУЖНОСТІ В АСИНХРОННОМУ ГЕНЕРАТОРІ

На сьогодні короткозамкнені асинхронні генератори (АГ) мають значні перспективи застосування в електростанціях невеликої потужності. За умов значних змін швидкості обертання ротора та навантаження генератора необхідна якість його функціонування досягається шляхом застосування систем векторного керування.

Поліпшення енергетичних властивостей АГ можливе за рахунок оптимізації втрат потужності у ньому. Як відомо, електромагнітні втрати в усталених процесах електричних машин, як у рушійному, так і в генераторному режимах роботи можна мінімізувати шляхом встановлення оптимального потоку намагнічування. В наш час існує чимало способів побудови систем оптимізації втрат, запропонованих для асинхронних двигунів. За врахування певних особливостей ці способи можна застосовувати і для АГ.

ДОСЛІДЖЕННЯ ТОЧНОСТІ ОПТИМІЗАЦІЇ ВТРАТ ПОТУЖНОСТІ В АСИНХРОННОМУ ГЕНЕРАТОРІ Марчук В.М., магістрант, Приймак Б.І., к.т.н., доц.(pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.