факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

ДОСЛІДЖЕННЯ СИСТЕМИ СТАБІЛІЗАЦІЇ НАПРУГИ В ЛАНЦІ ПОСТІЙНОГО СТРУМУ ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНОЇ СИСТЕМИ З АСИНХРОННИМ ГЕНЕРАТОРОМ Король С.В., к.т.н., доц.; ОНИЩУК Б.О., магістрант

ДОСЛІДЖЕННЯ СИСТЕМИ СТАБІЛІЗАЦІЇ НАПРУГИ В ЛАНЦІ ПОСТІЙНОГО СТРУМУ ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНОЇ СИСТЕМИ З АСИНХРОННИМ ГЕНЕРАТОРОМ

ДОСЛІДЖЕННЯ СИСТЕМИ СТАБІЛІЗАЦІЇ НАПРУГИ В ЛАНЦІ ПОСТІЙНОГО СТРУМУ ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНОЇ СИСТЕМИ З АСИНХРОННИМ ГЕНЕРАТОРОМ Король С.В., к.т.н., доц.; ОНИЩУК Б.О., магістрант

В останні роки, в зв’язку з досягненнями в галузі мікроелектроніки, силової перетворювальної техніки і виробництва конденсаторів, широко застосовуються машини змінного струму в системах генерування. Перспективним вирішення проблеми постачання електроенергії у віддалені райони, в умовах дорожчання енергоресурсів, є автономні вітро-, гідро- енергоустановки малої і середньої потужності. Завдяки високій надійності та низькій ціні асинхронні машини з КЗ ротором широко застосовуються в системах генерування де збудження машини здійснюється конденсаторними батареями або керованим ШІМ перетворювачем. Другий варіант дозволяє забезпечити якісну стабілізацію напруги в широкому діапазоні зміни навантаження та швидкості ротора автономного асинхронного генератора (АГ).

ДОСЛІДЖЕННЯ СИСТЕМИ СТАБІЛІЗАЦІЇ НАПРУГИ В ЛАНЦІ ПОСТІЙНОГО СТРУМУ ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНОЇ СИСТЕМИ З АСИНХРОННИМ ГЕНЕРАТОРОМ Король С.В., к.т.н., доц.; ОНИЩУК Б.О., магістрант(pdf)

СтатистикаЗа результатами 2 семестру

2019/2020 навчального року


Всього навчається: 162,
з них на бюджеті: 157.

ОголошенняУвага

Всі форми навчання в КПІ ім. Ігоря Сікорського переводяться на дистанційне навчання з 12.03.2020 по 03.04.2020. Освітній процес реалізувується з використанням електронних кабінетів в системі "Електронний кампус" та інших засобів зв'язку.
Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.


Згідно з наказом КМУ № 211 відвідування закладів освіти її здобувачами заборонено, тому всі питання вирішуються у динстанційному режимі.
У випадку виникнення критичних запитань щодо навчального процесу, які не можна вирішити дистанційно, потрібно записатись на консультацію з 10.00 до 13.00 через Telegram або телефоном
+380 (95) 794-45-98.
Решетник Віктор Сергійович.

Дистанційні консультації доступні зі всіма викладачами з 9:00 до 17:00 через інтернет. Контакти викладачів можете дізнатися у старост.

Партнери