В останні роки, в зв’язку з досягненнями в галузі мікроелектроніки, силової перетворювальної техніки і виробництва конденсаторів, широко застосовуються машини змінного струму в системах генерування. Перспективним вирішення проблеми постачання електроенергії у віддалені райони, в умовах дорожчання енергоресурсів, є автономні вітро-, гідро- енергоустановки малої і середньої потужності. Завдяки високій надійності та низькій ціні асинхронні машини з КЗ ротором широко застосовуються в системах генерування де збудження машини здійснюється конденсаторними батареями або керованим ШІМ перетворювачем. Другий варіант дозволяє забезпечити якісну стабілізацію напруги в широкому діапазоні зміни навантаження та швидкості ротора автономного асинхронного генератора (АГ).

ДОСЛІДЖЕННЯ СИСТЕМИ СТАБІЛІЗАЦІЇ НАПРУГИ В ЛАНЦІ ПОСТІЙНОГО СТРУМУ ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНОЇ СИСТЕМИ З АСИНХРОННИМ ГЕНЕРАТОРОМ Король С.В., к.т.н., доц.; ОНИЩУК Б.О., магістрант(pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.