ДОСЛІДЖЕННЯ ЕЛЕКТРОПРИВОДУ БЕЗПІЛОТНОГО ЛІТАЛЬНОГО АПАРАТУ НА ОСНОВІ БЕЗКОЛЕКТОРНОГО ДВИГУНА ПОСТІЙНОГО СТРУМУПушніцин Д. С., магістрант, Ковбаса С. М., к.т.н., доц.

Протягом останніх декількох років дуже поширеними в аматорських гуртках та професійних фірмах з авіамоделювання стали мультикоптери та їх основний підвид – квадрокоптери. Квадрокоптери мають великий попит серед любителів, однак також знаходять застосування і в професійній сфері, наприклад, поліції чи армії. Були помічені квадрокоптери, що доставляють листи, цінні речі. Загальновідомим є використання їх для панорамних фото та відео зйомок. Часто їх оснащують камерами, GPS – модулями та іншими електронними пристроями. Як видно, безпілотні літальні апарати стають важливою частиною життя людей. Саме тому, актуальність їх вивчення зростає.

ДОСЛІДЖЕННЯ ЕЛЕКТРОПРИВОДУ БЕЗПІЛОТНОГО ЛІТАЛЬНОГО АПАРАТУ НА ОСНОВІ БЕЗКОЛЕКТОРНОГО ДВИГУНА ПОСТІЙНОГО СТРУМУ Пушніцин Д. С., магістрант, Ковбаса С. М., к.т.н., доц.(pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.