факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

АНАЛІЗ ПАСИВНИХ ФІЛЬТРІВ НА ВИХОДІ ІНВЕРТОРА НАПРУГИ Лановий К.Ю., студент, Приступа Д.Л., асистент

АНАЛІЗ ПАСИВНИХ ФІЛЬТРІВ НА ВИХОДІ ІНВЕРТОРА НАПРУГИ

АНАЛІЗ ПАСИВНИХ ФІЛЬТРІВ НА ВИХОДІ ІНВЕРТОРА НАПРУГИ Лановий К.Ю., студент, Приступа Д.Л., асистент

Стандартним промисловим рішенням при побудові системи регульованого електропривода (ЕП) змінного струму є використання асинхронного двигуна, який живиться від інвертора напруги з широтно-імпульсною модуляцією (ШІМ) [1]. Для інвертора з ШІМ є характерною імпульсна форма вихідної напруги з високим значенням du/dt (імпульси перенапруги понад 6 кВ/мкс), а також асиметрія форми вихідних імпульсів (генерування синфазних складових напруги). Дані фактори призводять до ряду негативних наслідків, серед яких: збільшення втрат в двигуні, передчасне зношування підшипників та ізоляції, перенапруги на клемах двигуна та ін. Вплив вищезгаданих факторів на систему ЕП при використанні довгих кабелів з’єднання двигуна та інвертора при їх роздільному розташуванні, що є типовим в умовах промислового виробництва, є особливо критичним [2]. Тому сучасні системи регульованого ЕП передбачають встановлення пасивних фільтрів на виході інвертора напруги з метою усунення або зменшення наслідків його негативного впливу на двигун та кабелі живлення.

АНАЛІЗ ПАСИВНИХ ФІЛЬТРІВ НА ВИХОДІ ІНВЕРТОРА НАПРУГИ Лановий К.Ю., студент, Приступа Д.Л., асистент(pdf)

СтатистикаЗа результатами 2 семестру

2019/2020 навчального року


Всього навчається: 162,
з них на бюджеті: 157.

ОголошенняУвага

Всі форми навчання в КПІ ім. Ігоря Сікорського переводяться на дистанційне навчання з 12.03.2020 по 03.04.2020. Освітній процес реалізувується з використанням електронних кабінетів в системі "Електронний кампус" та інших засобів зв'язку.
Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.


Згідно з наказом КМУ № 211 відвідування закладів освіти її здобувачами заборонено, тому всі питання вирішуються у динстанційному режимі.
У випадку виникнення критичних запитань щодо навчального процесу, які не можна вирішити дистанційно, потрібно записатись на консультацію з 10.00 до 13.00 через Telegram або телефоном
+380 (95) 794-45-98.
Решетник Віктор Сергійович.

Дистанційні консультації доступні зі всіма викладачами з 9:00 до 17:00 через інтернет. Контакти викладачів можете дізнатися у старост.

Партнери