факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

АКТУАЛЬНІСТЬ ПОБУДОВИ СИСТЕМИ КЕРУВАННЯ РУХОМ КРАНА-МАНІПУЛЯТОРА Пересада С.М., проф.,д.т.н., Рижков О.М., магістрант

АКТУАЛЬНІСТЬ ПОБУДОВИ СИСТЕМИ КЕРУВАННЯ РУХОМ КРАНА МАНІПУЛЯТОРА

АКТУАЛЬНІСТЬ ПОБУДОВИ СИСТЕМИ КЕРУВАННЯ РУХОМ КРАНА МАНІПУЛЯТОРА Пересада С.М., проф., д.т.н., Рижков О.М., магістрант

Більша частина кранів призначена для роботи разом з оператором, який слідкує за переміщенням вантажу і виступає в якості керівника процесу керування швидкістю руху для забезпечення позиціювання. Для спрощення роботи оператора використовується часткова автоматизація, наприклад для зменшення коливань підвісу, та автоматичного спуску вантажу. В разі коли потрібно розташовувати вантаж з великою точністю, зменшити час контакту оператора з шкідливим середовищем, та підвищити продуктивність, використовують системи, які мають автоматичне керування рухом.

АКТУАЛЬНІСТЬ ПОБУДОВИ СИСТЕМИ КЕРУВАННЯ РУХОМ КРАНА-МАНІПУЛЯТОРА Пересада С.М., проф.,д.т.н., Рижков О.М., магістрант(pdf)

СтатистикаЗа результатами 2 семестру

2019/2020 навчального року


Всього навчається: 162,
з них на бюджеті: 157.

ОголошенняУвага

Всі форми навчання в КПІ ім. Ігоря Сікорського переводяться на дистанційне навчання з 12.03.2020 по 03.04.2020. Освітній процес реалізувується з використанням електронних кабінетів в системі "Електронний кампус" та інших засобів зв'язку.
Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.


Згідно з наказом КМУ № 211 відвідування закладів освіти її здобувачами заборонено, тому всі питання вирішуються у динстанційному режимі.
У випадку виникнення критичних запитань щодо навчального процесу, які не можна вирішити дистанційно, потрібно записатись на консультацію з 10.00 до 13.00 через Telegram або телефоном
+380 (95) 794-45-98.
Решетник Віктор Сергійович.

Дистанційні консультації доступні зі всіма викладачами з 9:00 до 17:00 через інтернет. Контакти викладачів можете дізнатися у старост.

Партнери