АКТУАЛЬНІСТЬ ПОБУДОВИ СИСТЕМИ КЕРУВАННЯ РУХОМ КРАНА МАНІПУЛЯТОРА

АКТУАЛЬНІСТЬ ПОБУДОВИ СИСТЕМИ КЕРУВАННЯ РУХОМ КРАНА МАНІПУЛЯТОРА Пересада С.М., проф., д.т.н., Рижков О.М., магістрант

Більша частина кранів призначена для роботи разом з оператором, який слідкує за переміщенням вантажу і виступає в якості керівника процесу керування швидкістю руху для забезпечення позиціювання. Для спрощення роботи оператора використовується часткова автоматизація, наприклад для зменшення коливань підвісу, та автоматичного спуску вантажу. В разі коли потрібно розташовувати вантаж з великою точністю, зменшити час контакту оператора з шкідливим середовищем, та підвищити продуктивність, використовують системи, які мають автоматичне керування рухом.

АКТУАЛЬНІСТЬ ПОБУДОВИ СИСТЕМИ КЕРУВАННЯ РУХОМ КРАНА-МАНІПУЛЯТОРА Пересада С.М., проф.,д.т.н., Рижков О.М., магістрант(pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.