Як відомо з робіт С.В. Ємельянова та В.І. Уткіна, в ковзних режимах системи мають ряд позитивних властивостей, які недосяжні при використанні традиційних неперервних алгоритмів керування. Вперше цей вид руху був застосований в системах при побудові вібраційних регуляторів. В ряді випадків саме під час руху в ковзному режимі реалізується оптимальне керування, при якому досягається мінімум функціоналу якості.

ЗАКОНИ КЕРУВАННЯ СТРУМАМИ СИНХРОННОГО ДВИГУНА З ПОСТІЙНИМИ МАГНІТАМИ У КОВЗНОМУ РЕЖИМІ Шибіко В.С., магістрант, Островерхов М.Я., д.т.н., проф.(pdf)

Освітній процес в умовах карантину

З урахуванням епідеміологічної ситуації щодо розповсюдження коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні та рівня епідемічної небезпеки на території м. Києва (Детальніше - за посиланням) видано наказ про режим роботи університету у весняному семестрі. Освітній процес здійснюватиметься в дистанційному режимі відповідно до прийнятого торік Регламенту.

Останні оголошення