ВЕНТИЛЬНО-ІНДУКТОРНИЙ ЕЛЕКТРОПРИВОД В УМОВАХ НЕВИЗНАЧЕНОСТІ МАТЕМАТИЧНОЇ МОДЕЛІ ДВИГУНА Сташук Є.С., магістрант, Островерхов М.Я., д.т.н., проф.

ВЕНТИЛЬНО ІНДУКТОРНИЙ ЕЛЕКТРОПРИВОД В УМОВАХ НЕВИЗНАЧЕНОСТІ МАТЕМАТИЧНОЇ МОДЕЛІ ДВИГУНА Сташук Є.С., магістрант, Островерхов М.Я., д.т.н., проф.

У всьому світі ведуться активні дослідження тягових електроприводів з новими типами електричних двигунів, в яких визначальне значення має надійність та технологічність. Серед таких двигунів значне місце займають вентильно-індукторні двигуни (ВІД) [1]. Параметри електропривода, зокрема активні опори та індуктивності обмоток двигуна, а також момент інерції можуть змінюватись внаслідок нагрівання двигуна та зміни умов роботи механізму. Також параметри можуть бути неточно обчислені. Це призводить до погіршення заданих показників якості керування електропривода.

ВЕНТИЛЬНО-ІНДУКТОРНИЙ ЕЛЕКТРОПРИВОД В УМОВАХ НЕВИЗНАЧЕНОСТІ МАТЕМАТИЧНОЇ МОДЕЛІ ДВИГУНА Сташук Є.С., магістрант, Островерхов М.Я., д.т.н., проф(pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.